کد خبر : 172028 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷

رضا ایرانمنش در بیمارستان بستری شد

رضا ایرانمنش از بازیگران توانمند و همچنین از جانبازان کشورمان است. متاسفانه ساعاتی پیش به دلیل حمله قلبی در بیمارستان بستری شده است. در این مطلب از سایت میهن فال به جزئیات خبر : رضا ایرانمنش در بیمارستان بستری شد پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید. رضا ایرانمنش، صبح …

رضا ایرانمنش از بازیگران توانمند و همچنین از جانبازان کشورمان است. متاسفانه ساعاتی پیش به دلیل حمله قلبی در بیمارستان بستری شده است. در این مطلب از سایت میهن فال به جزئیات خبر : رضا ایرانمنش در بیمارستان بستری شد پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

رضا ایرانمنش در بیمارستان بستری شد

رضا ایرانمنش، صبح امروز- پنج‌شنبه نهم مهرماه – دچار حمله قلبی شد و به بیمارستان منتقل شد.

آخرین وضعیتی که از رضا ایرانمنش در بیمارستان شنیده می‌شود، اعلام شده که حالش رو به بهبود است و پس از اینکه پزشکان برای حمله قلبی‌اش از بالن استفاده کردند این هنرمند به هوش آمده اما فعلا توانایی صحبت کردن ندارد.

رضا ایرانمنش اکنون در بیمارستان آتیه‌ی تهران تحت مراقبت است و اعلام شده که احتمالا تا روز شنبه – ۱۱ مهر ماه – در بیمارستان بستری است و تحت مراقبت پزشک خواهد بود.

رضا ایرانمنش- بازیگر سینما و تلویزیون – درسال ۱۳۴۶ متولد شد. او در بیش از ۶۰ فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی حضور داشته‌ است و از آخرین کار تلویزیونی وی در ژانر سریال می‌توان به سریال «ستایش۱» اشاره کرد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : مجله خبری بازدید 137 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php