کد خبر : 81778 تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۲

راههای دستیابی به عشق حقیقی و همسر آینده

اغلب افراد مجرد میل دارند بدانند که چگونه و کجا باید عشق حقیقی را بیابند. در این مقاله به 7 نکته کاربردی و بسیار سودمند برای دستیابی به یک عشق حقیقی اشاره گردیده است. 1- قدم اول را بردارید به ازدواجی رمانتیک و موفق و شگفت انگیز ایمان داشته باشید. …

اغلب افراد مجرد میل دارند بدانند که چگونه و کجا باید عشق حقیقی را بیابند. در این مقاله به 7 نکته کاربردی و بسیار سودمند برای دستیابی به یک عشق حقیقی اشاره گردیده است.

راههای دستیابی به عشق حقیقی و همسر آینده

1- قدم اول را بردارید

به ازدواجی رمانتیک و موفق و شگفت انگیز ایمان داشته باشید. خداوند همه چیز را زوج زوج آفرید و مطمئن باشید دیر یا زود آشنایی با یک فرد مناسب و تشکیل زندگی مشترک برای شما هم امکان پذیر است. فقط کافی است خوب چشمانتان را باز کنید و در فضاهایی که شانس ازدواج برایتان وجود دارد (دانشگاه، محل کار، مهمانی های خانوادگی، عضویت در گروه های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی و…) حاضر شوید تا عشق حقیقی خود را بیابید.

2- دنبال چه کسی هستید؟

ویژگی ها و صفاتی که از نظر شما بسیار قابل ستایش هستند را در اطرافیانتان شناسایی کنید.اینگونه پیدا کردن عشق حقیقی برای شما آسانتر می شود.

شریک زندگی آینده شما باید از همان ویژگی ها و صفات اخلاقی برخوردار باشد. اگر از نظر شما ویژگی هایی نظیر بالندگی معنوی، حس شوخ طبعی، مهربانی و یا تحصیلات عالیه تحسین برانگیز هستند، شریک آینده شما هم باید از آن خصوصیات برخوردار باشد.

3- این ها به درد شما نمی‌خورند

فردی که صفات و ویژگی های دلخواه و ارزشمند شما را بروز نمی دهد به عنوان شریک زندگی مناسب شما نیست. همچنین فردی که تنها در حضور شما رفتارهای خوشایند و خوب از خود به نمایش می گذارد و نه شخص دیگری، باز برای شما نامناسب است. علاوه بر آن افرادی که در پیش برد رابطه شتابزده عمل می کنند هم شایسته برقراری رابطه نیستند. اینگونه افراد معمولا سبب دلشکستگی شما می شوند.

4- در پیدا کردن عشق حقیقی باید دور بعضی‌ها را خط کشید

اگر با فردی که فاقد خصوصیات دلخواه شما است وارد رابطه شوید، راهی را شروع کرده اید که جز شکست و ناکامی نتیجه ای ندارد. چون مدت زیادی از رابطه شما نخواهد گذشت که شروع به تغییر وی مطابق همان ویژگی های دلخواه خود خواهید کرد. اما شریک شما بطور طبیعی در مقابل این تغییر از خود مقاومت نشان خواهد داد. عدم توانایی وی در برقراری ارتباط و یا گوش دادن به صحبت های شما و یا برآورده سازی نیازهایتان موجب می گردد که آنها را به اشتباه نشانه عدم علاقمندی به خودتان تلقی کنید. اما تنها واقعیت آن است که شما فردی را برگزیده اید که متناسب و برازنده تان نیست.

5- محیط‌تان را درست انتخاب کنید

اگر در آرزوی ازدواج با یک ورزشکار هستید، او را در سینما نمی توانید بیابید و یا چنانچه در جستجوی یک موسیقی دان هستید باید او را در محافل موسیقی پیدا کنید. بنابراین برای یافتن عشق دلخواه خود باید از خانه خارج شوید و توانمندی هایی کسب کنید که فردی که دوست دارید با شما ازدواج کند، به دنبال این توانمندی ها در همسر آینده اش باشد.

6- وابسته نشوید

اگر فکر می کنید فرد مناسبتان را پیدا کرده اید همان اول کار دست و پای اضافی نزنید. به زندگی عادی خود مشغول باشید و تنها اندکی در پی مجذوب ساختن فرد دلخواه خود انرژی صرف کنید. افراد مجردی که تمام توجه و انرژی خود را معطوف مجذوب ساختن شریک زندگی دلخواه خود می کنند، خود را از داشتن یک شریک مناسب و خوب محروم خواهند کرد. هر چیزی باید از راهش انجام شود و وابسته شدن به طرف مقابل مربوط به وقتی است که او به خواستگاری شما پاسخ مثبت داده و دوست دارد شریک زندگی تان باشد.

7- آگاهانه ریسک کنید

از منزل خارج شوید، با افراد جدید ملاقات کرده و روابط اجتماعی معقول و محترمانه ای داشته باشید. ممکن است در رابطه با کسی که از او خوشتان آمده طرد شوید اما گاهی یافتن یک فرد مناسب با عشق حقیقی گاهی زمان بر است. از پا ننشینید و منزوی نشوید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روابط عاشقانه ، سبک زندگی بازدید 333 بار
دیدگاهتان را بنویسید

سما در تاریخ 26 فروردین 1393 گفته : پاسخ دهید

سلام الهام جون در رابطه با شماره 6 میشه ازت راهنمایی بگیرم
یکی از فامیل های مادرم خواستگاری اومدن من تا حالا پسررو و همین طور اون منو ندیده بود.اول برای آشنایی اومدن اما همون روز گفتن پسندیدنو ما هم فرداش گفتیم بیشتر آشنا بشیم.
یه هفته میگذره اما پسره که مادرش شمارمو گرفته هیچ پیامی نمیده فقط قراره چند روز دیگه با هم بیرون صحبت کنیم.
به نظر شمااین طور ازدواج درسته ؟از کجا بفهمم به خاطر مادرش منو دوست نداره ؟به جز وضع مالیش که اونم چون جایی که من نمیخوام برم خونه داره همه یش خوب بوده ؟چجوری بگم که راضی هم بشه جایی که من بخوام خونه پیدا کنیم؟
اصلا نمیدونم چطوری باید بشناسمش و با هم آشنا بشیم اون که همش سر کاره؟

css.php