کد خبر : 198946 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۹

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان عنوان این مطلب از سایت میهن فال است که برای علاقه مندان به مطالب روانشناسانه در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید. آیا می‌دانید که هر کسی با مدل موهایی که انتخاب می‌کند در واقع جنبه‌ای از شخصیت خود را به نمایش می‌گذارد؟ …

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان عنوان این مطلب از سایت میهن فال است که برای علاقه مندان به مطالب روانشناسانه در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید.

آیا می‌دانید که هر کسی با مدل موهایی که انتخاب می‌کند در واقع جنبه‌ای از شخصیت خود را به نمایش می‌گذارد؟ ما در این بخش به شما می‌گوییم هر مدل مویی که انتخاب می‌کنید در مورد شما چه می‌گوید.

مدل موی دم اسبی

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

این مدل مو برای خانم‌هایی است که معمولا حوصله رسیدگی به موهای‌شان را ندارند. اگر شما نیز به این مدل علاقه دارید، نشان می‌دهد که به دنبال آسودگی و راحت طلبی هستید. اگر چه در زمینه شغلی سختکوش و در رسیدن به اهداف‌تان با اراده هستید و از این جهت به خود افتخار می‌کنید اما همچنان همان روزهای برفی آرام کودکی را آرزو می‌کنید.

مدل موی گوجه‌ای از بالا

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

تنبل؟ بله! شما به خوبی می‌دانید که چگونه در عرض ۱۰ دقیقه وسایل‌تان را جمع کنید، موهای‌تان را مدل گوجه‌ای ببندید، یک رژ قرمز به لب‌های‌تان بزنید و مثل هر روز به سرعت از خانه خارج شوید.

استفاده از کلاه

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

شما فرد با مهارت و با سلیقه‌ای هستید و به خوبی می‌دانید که حتی اگر موهای‌تان زیبا نباشد، با گذاشتن یک کلاه می توانید جذاب‌تر از همیشه به نظر برسید. شما اعتقاد دارید که زندگی‌تان، هر طوری که باشد، زیبا و دلپذیر است.

مدل موی گیس از پهلو

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

شما فردی هستید که برای روز تولد دیگران ارزش قائل می‌شوید و بهترین هدیه‌ها را برای‌شان می‌خرید. اگر برای خرید به فروشگاه یا پاساژی بروید، ساعت‌های زیادی را صرف گشتن اجناس در حراجی‌ها می‌کنید.

مدل موی همیشگی

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

شامپوی مورد علاقه شما، شامپوی موهای خشک است. شما سعی می‌کنید هر روز به موهای‌تان رسیدگی کنید اما ترجیح می‌دهید به جای این که مدل آن را تغییر دهید، همان مدل همیشگی را درست کنید. شما همیشه با دیدی مثبت به چیزهای اطراف‌تان نگاه می‌کنید، حتی اگر لایق آن نباشند.

شینیون مدل دار

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

 شما فردی هستید که می‌توانید با پوشیدن یک تیشرت سفید، شلوار جین و یک کفش کتانی، زییا و جذاب به نظر برسید، حتی اگر آرایش نکنید و یا به موهای‌تان رسیدگی نکنید. شما در زمینه شغلی زیرک و باهوش هستید و می‌توانید هم با همکاران و هم با مدیران بالاتر از خود ارتباط برقرار کنید.

موهای خیس

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

شما اعتقاد دارید که برخی کارها به خودی خود انجام می‌شوند و احتیاجی به تلاش شما ندارند. از این که وقت خود را صرف کارهایی مانند مدل دادن به موهای‌تان و خواندن مقالات آنلاین بکنید، بیزارید. اما آنجا که وجود شما ضروری است، همیشه به موقع حاضرید و نمی‌توانید افراد وقت نشناس را تحمل کنید.

مدل موی گوجه‌ای بهم ریخته

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

شما خرید آنلاین را به حاضر شدن و رفتن به بازار ترجیح می‌دهید و این را هم می‌دانید که اگر پای‌تان به مراکز خرید برسد، تمام پول‌های‌تان را بر باد داده‌اید.

شینیون ساده

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

شما استاد پنهان کردن چیزهای ناخوشایند هستید. تصور می‌کنید همیشه موجب شادی دیگران می‌شوید اما زمانی که دیگران با شما بی‌احترامی می‌کنند، نمی‌توانید از خودتان دفاع کنید. شما کتاب را نه به خاطر ظاهر و جلدش، بلکه برای محتوی آن می‌خرید و البته  قبل از آن چکیده‌ای از متن‌اش را در اینترنت می‌خوانید.

مدل موی کوتاه و مدل‌دار

راز شخصیت خانمها از روی مدل موهایشان

خانم‌هایی که موهای کوتاهی دارند، از دیگر زنان با هوش‌ترند زیرا با این مدل مو همیشه موهای‌شان مرتب و زیبا به نظر می‌رسد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روانشناسی ، سبک زندگی بازدید 309 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php