کد خبر : 199661 تاریخ انتشار : سه شنبه 24 فروردین 1395 - 13:05

طراحی جدید دکوراسیون اتاق غذاخوری به رنگ بنفش

طراحی جدید دکوراسیون اتاق غذاخوری به رنگ بنفش عنوان این مطلب از سایت میهن فال است که برای شما علاقه مندان به دنیای دکوراسیون در نظر گرفته ایم که امیدواریم مورد پسندتان قرار گیرند.  اتاق غذاخوری فضایی است برای به نمایش در آوردن رنگ‌های گرم و اشتهاآور و به همین …

طراحی جدید دکوراسیون اتاق غذاخوری به رنگ بنفش عنوان این مطلب از سایت میهن فال است که برای شما علاقه مندان به دنیای دکوراسیون در نظر گرفته ایم که امیدواریم مورد پسندتان قرار گیرند.

طراحی جدید دکوراسیون اتاق غذاخوری به رنگ بنفش

 اتاق غذاخوری فضایی است برای به نمایش در آوردن رنگ‌های گرم و اشتهاآور و به همین دلیل استفاده از این رنگ در اتاق غذاخوری اندکی با ریسک همراه است ولی اگر با احتیاط و دانش کافی از این رنگ استفاده شود، فضایی روح‌بخش و مجلل پدید می‌آید.
یکی از حساس‌ترین توناژهای بنفش، بنفش تیره مانند بنفش بادمجانی است، زیرا ممکن است باعث سنگین شدن، تاریک و حتی غم‌بار شدن احساس فضا شود. از این رو در استفاده از چنین توناژی از رنگ بنفش باید جانب احتیاط را بیشتر رعایت کنید و به طور هوشمندانه رنگ‌های دیگر را با رنگ بنفش ترکیب کنید تا گرما و راحتی فضا تامین گردد و به تعادل بصری برسد.
می‌توانید بنفش را با ارغوانی ملایم ترکیب کنید و دکوراسیونی متعادل به وجود آورید، همچنین می‌توانید این رنگ را با رنگ برنزی ترکیب کنید و ترکیبی لوکس و گرم ایجاد کنید.
به گزارش آرل، ترکیب بنفش با یاسی و سفید، فضای غذاخوری را متعادل و از سنگین شدن بیش از حد فضا جلوگیری می‌کند.

طراحی جدید دکوراسیون اتاق غذاخوری به رنگ بنفش

طراحی جدید دکوراسیون اتاق غذاخوری به رنگ بنفشطراحی جدید دکوراسیون اتاق غذاخوری به رنگ بنفش

دسته بندی : تصاویر ، مدل و دکراسیون بازدید 76 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php