کد خبر : 16292 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۵:۵۱

دزدی دختر دانشجو برای خرید کارت شارژ!

با اشاره به تجسس‌های فنی کارآگاهان پلیس فتا و بررسی‌های صورت گرفته از حساب بانکی شاکی خاطرنشان کرد: مبالغ برداشت شده از حساب به منظور خرید اینترنتی کارت شارژ مورد استفاده قرار گرفته بودند. رئیس پلیس فتا استان کرمان گفت: دانشجویی که با سوء‌استفاده از اعتماد هم خوابگاهی خود وجوه …

دزدی دختر دانشجو برای خرید کارت شارژ!

با اشاره به تجسس‌های فنی کارآگاهان پلیس فتا و بررسی‌های صورت گرفته از حساب بانکی شاکی خاطرنشان کرد: مبالغ برداشت شده از حساب به منظور خرید اینترنتی کارت شارژ مورد استفاده قرار گرفته بودند.
رئیس پلیس فتا استان کرمان گفت: دانشجویی که با سوء‌استفاده از اعتماد هم خوابگاهی خود وجوه سرقتی را صرف خرید اینترنتی کارت شارژ تلفن همراه کرده بود، دستگیر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان، کامبیز اسماعیلی اظهار داشت: پیرو شکایت یکی از دانشجوی دختر در یکی از دانشگاه‌های کرمان مبنی بر برداشت غیرمجاز مبالغی از حساب بانکی وی به صورت اینترنتی طی چند ماهه گذشته، ماموران این پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی سارق آغاز کردند.

وی با اشاره به تجسس‌های فنی کارآگاهان پلیس فتا و بررسی‌های صورت گرفته از حساب بانکی شاکی خاطرنشان کرد: مبالغ برداشت شده از حساب به منظور خرید اینترنتی کارت شارژ مورد استفاده قرار گرفته بودند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات تخصصی و فنی پلیس فتا، متهم که هم‌خوابگاهی شاکی بود، شناسایی و با هماهنگی با حراست دانشگاه دستگیر و در بازجویی‌های صورت گرفته، ابتدا منکر هرگونه عمل خلاف قانون شد، اما پس از مواجه شدن با مدارک و مستندات به جرم خود مبنی بر برداشت غیرقانونی از حساب بانکی هم‌خوابگاهی خود و خرید کارت شارژ به صورت اینترنتی اعتراف کرد.

اسماعیلی با بیان اینکه شاکی مدتی قبل اطلاعات حساب خود را در اختیار هم خوابگاهیش قرار داده بوده تا شهریه وی را به صورت اینترنتی پرداخت کند، گفت: این اعتماد بی‌جا زمینه وقوع جرم را فراهم کرده است.

رئیس پلیس فتا استان کرمان به همشهریان هشدار داد: اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار ندهید تا زمینه وسوسه ارتکاب جرم و وقوع آن فراهم نشود و به منظور پیشگیری از سرقت‌های احتمالی رمزهای کارت بانک خود را به صورت دوره‌ای تغییر دهید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 396 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php