کد خبر : 1183 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۹ - ۹:۲۵

دختر ۱۸ ساله، قربانی سوءظن

مردی که دختر ۱۸ ساله‌اش را با بند کفش خفه کرده بود، در یکی از محله‌های شهر خمین دستگیر شد. به گزارش جام‌جم، بعدازظهر پنجشنبه هفته گذشته مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهر خمین تماس گرفت و گفت که دخترش را کشته است.به دنبال این تماس، ماموران آگاهی خمین …

مردی که دختر ۱۸ ساله‌اش را با بند کفش خفه کرده بود، در یکی از محله‌های شهر خمین دستگیر شد.
به گزارش جام‌جم، بعدازظهر پنجشنبه هفته گذشته مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهر خمین تماس گرفت و گفت که دخترش را کشته است.به دنبال این تماس، ماموران آگاهی خمین برای بررسی موضوع به خانه فرد تماس‌گیرنده اعزام شدند و مشاهده کردند جسد دختر جوان ـ در حالی که بند کفش به دور گردنش پیچیده شده بود ـ در یکی از اتاق‌های خانه افتاده و پدرش در چند قدمی او ایستاده و گریه می‌کند.

ماموران، پدر خانواده را بازداشت و برای ادامه تحقیقات به اداره آگاهی خمین منتقل کردند و جسد دختر ۱۸ ساله نیز با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی انتقال یافت.

اعتراف پدر به قتل دختر

مرد متهم به قتل در تحقیقات گفت: دخترم بدون اطلاع من و دیگر اعضای خانواده به ملاقات دوستانش می‌رفت و هر شب دیر به خانه بازمی‌گشت. چند بار از او خواستم تا اخلاق و رفتارش را تغییر دهد ولی او بدون توجه به حرف‌های من، به کار خود ادامه می‌داد.

متهم افزود: پس از مدتی پی بردم دخترم در جریان ارتباط با دوستان ناباب به فساد اخلاقی گرفتار شده است.

به همین دلیل چند بار با او صحبت کردم ولی تاثیری نداشت و شرایط هر روز بدتر می‌شد.

پدر خشمگین در ادامه اظهاراتش گفت: ظهر روز حادثه وقتی دخترم پس از چند ساعت غیبت به خانه بازگشت، میان ما مشاجره در گرفت و من نیز عصبانی شدم و پس از حمله‌ور شدن به او با بند کفش خفه‌اش کردم.

متهم عنوان کرد: وقتی از مرگش اطمینان یافتم، ماجرا را به پلیس اطلاع دادم.

سرهنگ رفیعی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این رابطه به خبرنگار ما گفت: پدر خانواده به اتهام قتل با قرار قانونی در حالی در بازداشت به سر می‌برد که ماموران در بررسی سوابق متهم پی بردند او دارای ۶ فقره سابقه کیفری از جمله سرقت، خرید و فروش و نگهداری مواد مخدر و نیز مشارکت در قتل عمدی در فسای شیراز درسال ۷۸ بوده است.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : مجله خبری بازدید 375 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php