کد خبر : 5819 تاریخ انتشار : پنجشنبه 16 آذر 1391 - 8:10

دختری با بیماری نادر و عجیب در گونه هاش !+ عکس

بیماری های مختلفی بر روی زمین وجود دارد که برای هر کدام آن ها درمان هایی نیز ارائه شده است اما برخی از بیماری ها هستند که بسیار نادرند و درمانی برای آن ها نیست. “Katie Renfroe” نام دختر بچه ای است که به یک بیماری بسیار نادر مبتلا شده …

دختری با بیماری نادر و عجیب در گونه هاش !+ عکس

بیماری های مختلفی بر روی زمین وجود دارد که برای هر کدام آن ها درمان هایی نیز ارائه شده است اما برخی از بیماری ها هستند که بسیار نادرند و درمانی برای آن ها نیست.

“Katie Renfroe” نام دختر بچه ای است که به یک بیماری بسیار نادر مبتلا شده است. این بیماری باعث می شود تا گونه های او به میزان زیادی رشد داشته باشد و چهره او را خراب کند.

دختری با بیماری نادر و عجیب در گونه هاش !+ عکس

به گزارش تکناز این دختر بچه 4 ساله و از اهالی آمریکا به بیماری “megalencephaly” مبتلا شده است. این بیماری به طور کلی بر روی قسمت های مختلف صورت اثر می گذارد و باعث می شود تا برخی اندام ها بیش از مابقی رشد داشته باشند.

او تا به حال تحت عمل های جراحی متفاوتی قرار گرفته است و حتی بخشی از مغزش را نیز برای کنترل این بیماری خارج کرده اند اما باز هم باعث توقف این بیماری نشده است.

مادر او می گوید: “ما تمام تلاشمان را می کنیم تا او به زندگی امیدوار باشد و همچنین از هیچ درمانی نیز برای او مضایغه نکرده ایم.” او همچنین افزود:” این دختر بسیار حساس است و به خاطر بیماری اش روحیه خوبی ندارد.”

دسته بندی : تصاویر ، تصویر روز ، دانستنی ها ، سرگرمی بازدید 136 بار
دیدگاهتان را بنویسید
sara در تاریخ 16 آذر 1391 گفته : پاسخ دهید

من با دیدن این عکسا واقعا ناراحت میشم و به خاطر سلامتی خودم خدا رو شکر میکنم.

css.php