کد خبر : 57988 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۹:۴۸

دختران جوان خرما بخورند!

مصرف خرما با معده خالی میزان جذب قند موجود در خرما را بیشتر می‌کند و بهترین زمان برای مصرف خرما صبح‌ها قبل از وعده‌های صبحانه است. بررسی‌ها نشان می‌دهند کلسیم و ویتامین‌های موجود در خرما باعث شادابی و طراوت پوست شده و از کم خونی به ویژه در دختران جلوگیری …

مصرف خرما با معده خالی میزان جذب قند موجود در خرما را بیشتر می‌کند و بهترین زمان برای مصرف خرما صبح‌ها قبل از وعده‌های صبحانه است.

دختران جوان خرما بخورند!

بررسی‌ها نشان می‌دهند کلسیم و ویتامین‌های موجود در خرما باعث شادابی و طراوت پوست شده و از کم خونی به ویژه در دختران جلوگیری می‌کند و موها را پرپشت‌تر می‌کند.

گفتنی است فیبر موجود در خرما مانع از ایجاد گرسنگی و “افت قندخون” در طول روز می‌شود و بهتر است تمام افراد صبح‌ها بعداز بیدارشدن از خواب با معده‌ی خالی خرما بخورند تا تمام مواد مغذی موجود آن جذب بدن شود.

گفتنی است نتایج مطالعات نشان می‌دهند دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی هزاران داوطلب دریافتند خانم‌هایی که زیاد خرما مصرف می‌کنند و به جای قند و شکر با چای و نوشیدنی‌های خود خرما مصرف می‌کنند 70 درصد کمتر دچار کم‌خونی و “رنگ پریدگی پوستی” می‌شوند و بدنی سالم و مقاوم در برابر “باکتری‌ها” و “ویروس‌ها” خواهند داشت.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : پزشکی و سلامت ، تازه های سلامت بازدید 529 بار
دیدگاهتان را بنویسید

رها در تاریخ 27 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

ایول، اگه میدونستم مو رو هم پرپشت میکنه زودتر دست به دامنش میشدم

رویا در تاریخ 25 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

چشم به روی چشم خرما هم میخوریم.

نغمه دولت شاهي در تاریخ 25 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

مرسی مطالبتون جالب بود

css.php