کد خبر : 207789 تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲

خودروی ایرانی پر فروش و مورد علاقه عراقی ها +عکس

میهن فال:در جریان برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در بصره بزرگترین و مهمترین استان اقتصادی کشور عراق ، خودروی تولید داخل آریو با بیشترین میانگین درخواست خرید رکورد متقاضی خرید محصولات سایپا در نمایشگاه را به خود تخصیص داد . خودرو آریو تنها خودروی دنده اتوماتیک عرضه شده در نمایشگاه ۴ …

میهن فال:در جریان برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در بصره بزرگترین و مهمترین استان اقتصادی کشور عراق ، خودروی تولید داخل آریو با بیشترین میانگین درخواست خرید رکورد متقاضی خرید محصولات سایپا در نمایشگاه را به خود تخصیص داد .

خودروی ایرانی پر فروش و مورد علاقه عراقی ها +عکس

خودرو آریو تنها خودروی دنده اتوماتیک عرضه شده در نمایشگاه ۴ روزه بصره بود که با استقبال بازدیدگنندگان عراقی مواجه شد.

خودروی ایرانی پر فروش و مورد علاقه عراقی ها +عکس

بنا به گزارش های دریافتی از نمایشگاه بصره درخواست خرید و تسریع در صادرات این محصول تولید داخل از جانب بازدیدکنندگان بیش از تصور بوده و همین امر لازم می نماید تا برنامه ریزی های آتی صادرات این محصول با شتاب بیشتری پی گیری شود .

خودروی ایرانی پر فروش و مورد علاقه عراقی ها +عکس

همچنین به منظور رانندگی آسان، مطمئن ، ایمن و استاندارد معلولین با نصب و مناسب سازی تجهیزات مورد نظر برای معلولین با بهترین کیفیت و آخرین استانداردها مربوطه خودروی آریو مورد تحسین بازدیدگنندگان قرار گرفت .

گفتنی است در نمایشگاه اختصاصی ایران در شهر بصره گروه خودروسازی سایپا با حضور شرکت های سایپا, سایپا شیشه و ایدکو و با هدف ارائه توانمندی های خود در این نمایشگاه حضور یافته و محصولاتی چون ساینا ، تیبای ساخت اسکندریه عراق, تیبا۲ ، وانت ۱۵۱ کافه تریا و خودروی تیبای دوگانه سوز با در رده های بعدی خرید قرار گرفتند .

جام

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار اقتصادی ، اسلاید ، مجله خبری بازدید 577 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php