کد خبر : 215750 تاریخ انتشار : دوشنبه 4 مرداد 1395 - 12:37

خواندن پیام واتس آپ بدون اینکه فرستنده متوجه شود

میهن فال:احتمالاً این وضعیت برای بسیاری از شما آشناست: پیامی را از مسیر واتس‌آپ دریافت کرده‌، آن را باز کرده و میخوانید اما به دلیلی، یا عجله یا اینکه پشت فرمان خودرو هستید و یا دلیل دیگر، امکان پاسخ دادن به آن را ندارید. اما همزمان نمی‌خواهید که تأخیر در …

میهن فال:احتمالاً این وضعیت برای بسیاری از شما آشناست: پیامی را از مسیر واتس‌آپ دریافت کرده‌، آن را باز کرده و میخوانید اما به دلیلی، یا عجله یا اینکه پشت فرمان خودرو هستید و یا دلیل دیگر، امکان پاسخ دادن به آن را ندارید. اما همزمان نمی‌خواهید که تأخیر در جواب دادن حمل بر بی‌ادبی یا بی‌توجهی شود.

خواندن پیام واتس آپ بدون اینکه فرستنده متوجه شود

البته در بعضی موارد حساسیت‌های میان زن و شوهرها و یا برخی عادت‌های خاص از سوی یکی از طرفین این وضعیت را پیچده‌تر هم می‌سازد! اما آیا راه حلی برای این وضعیت وجود ندارد؟

می‌دانیم که واتس‌اپ در چند مرحله وضعیت پیام‌های ارسالی را به فرستنده اطلاع می‌دهد. نخست، با یک تیک خاکستری کوچک فرستاده شدن و با تیک دوم، به مقصد رسیدن پیام را اطلاع می‌دهد. زمانی که دو تیک به رنگ آبی درآمد، این بدان معناست که دریافت‌کننده پیام شما را دیده است. حال راه حل برای جلوگیری از آبی شدن پیام چیست؟

یک راه حل خوب این است: ابتدا تلفن همراه خود را در وضعیت هواپیما (Airplane Mode) قرار دهید. این به آن معناست که تلفن همراه شما در وضعیت Offline است، اما هر پیامی را که پیش از این دریافت کرده اید روی مخزن نرم‌افزار برای شما قابل دسترسی و خواندن است. حالا می‌توانید پیام خود را باز کرده و بخوانید، بدون اینکه فرستنده متوجه این مسئله شود. اما به خاطر داشته باشید که قبل از برگرداندن تلفن همراه خود به وضعیت عادی باید مطمئن شوید که واتس‌آپ خود را بسته‌اید.

اما اگر نمی‌خواهید که برای جلوگیری از یک وضعیت ناخواسته تلفن همراه خود را از دسترس خارج کنید، یک روش دیگر هم وجود دارد: کل سیستم اعلام وصول واتس‌آپ خود را خاموش کنید. برای این کار بایستی به قسمت تنظیمات نرم افزار رفته، گزینۀ Privacy را انتخاب کنید و Read Recipients را خاموش نمایید. مشکل این روش این است که با انتخاب این گزینه، امکان دریافت اینگونه رسیدها برای خودتان را هم از دست خواهید داد.

در هر حال، فراموش نکنید که این روش‌ها در گروه‌ها جواب نمی‌دهد، چون در گروه‌ها گزینۀ اعلام وصول همیشه روشن است. همچنین، از این روش‌ها با نیت فریبکارانه استفاده نکنید!

تابناک

دسته بندی : آموزش ، ترفند بازدید 344 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php