کد خبر : 164432 تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مرداد 1394 - 17:59

خلاقیت تازه سامسونگ در ارائه گلکسی اس ۶ اج پلاس

در این مطلب از سایت میهن فال به دنیای موبایل آمده ایم و مطلبی در نظر گرفته ایم با عنوان : خلاقیت تازه سامسونگ در ارائه گلکسی اس ۶ اج پلاس . از شما دعوت می کنیم تا پایان ما را همراهی بفرمایید. سامسونگ در طول سال ایده های دیوانه کننده …

در این مطلب از سایت میهن فال به دنیای موبایل آمده ایم و مطلبی در نظر گرفته ایم با عنوان : خلاقیت تازه سامسونگ در ارائه گلکسی اس ۶ اج پلاس . از شما دعوت می کنیم تا پایان ما را همراهی بفرمایید.

سامسونگ در طول سال ایده های دیوانه کننده بسیاری را ارائه داده است که شامل صفحه نمایش خمیده و گوشی های هوشمند بزرگ نیز می شود حال به نظر می رسد که هنوز نمی خواهد به ارائه دادن ایده های جدید پایان دهد. همانطور که می دانید چیزی به معرفی رسمی گلکسی اس ۶ اج پلاس نمانده است و با توجه به تصویر جدیدی که از evleaks منتشر شده است این دستگاه دارای یک صفحه کلید فیزیکی نیز خواهد بود.

برخی از کاربران ترجیح می دهند که از صفحه کلید فیزیکی به جای لمسی استفاده نمایند و متقابلا برخی دیگر لمسی بودن صفحه کلید را ترجیح می دهند. حال اگر صفحه کلید فیزیکی مترحک باشد و به دستگاه به سادگی متصل شود مشکل حل خواهد شد.

خلاقیت تازه سامسونگ در ارائه گلکسی اس ۶ اج پلاس

برای این گوشی هوشمند که به عنوان پرچم دار عرضه می شود لوازم جانبی چندان جذابی نیست. قرار بر این است که گلکسی اس ۶ اجلاس از لحاظ مهندسی درخشش فراوانی داشته باشد البته با توجه به ادعاهای موجود اتصال صفحه کلید صفحه نمایش را کوچک تر می کند و صفحه نمایش با کیفیت ۴۸۰p برای کاربر ارائه داده خواهد شد.

البته فعلا چیزی در این باره قطعی نشده است اما احتمال شایعه بودن این خبر بسیار کم است. با این حال باید تا تاریخ معرفی رسمی گلکسی اس ۶ اج پلاس منتظر بمانیم و از بود و نبودهای آن باخبر شویم. نظر شما درباره این خبر چیست؟

دسته بندی : اخبار ، موبایل بازدید 174 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php