کد خبر : 46537 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۷

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس

حلقه ازدواج خانمها بعد مدتی جزئی از هویت‌شان می‌شود؛ برایش به نماد وفاداری و عشق‌ شان تبدیل می‌شود اما از جهت دیگر انتخاب نوع حلقه هم نشان‌دهنده شخصیت فرد است کسی که به سراغ حلقه‌ای ساده می‌رود بعید است که در زندگی شخصی هم خیلی اهل تجملات باشد یا کسی …

حلقه ازدواج خانمها بعد مدتی جزئی از هویت‌شان می‌شود؛ برایش به نماد وفاداری و عشق‌ شان تبدیل می‌شود اما از جهت دیگر انتخاب نوع حلقه هم نشان‌دهنده شخصیت فرد است کسی که به سراغ حلقه‌ای ساده می‌رود بعید است که در زندگی شخصی هم خیلی اهل تجملات باشد یا کسی که یک حلقه سنتی را انتخاب می‌کند احتمالا ترجیح می‌دهد در هر بعدی از زندگی‌اش وجهی از سنت را بگنجاند.به همین بهانه‌ها به سراغ هنرمندان متاهل رفتیم تا ببینیم آنها در انتخاب حلقه ازدواج خود چه ریزه‌‌کاری‌هایی را در نظر گرفته‌اند.

حلقه‌ای از گلبرگ‌های برلیان

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
خانم لیلا همسر احسان خواجه‌امیری حلقه‌ای پر از نگین برای ازدواجش انتخاب کرده ‌است. نگین‌های گلبرگ شکل که دورتا دور انگشتر را پوشانده‌اند و دیگر جایی برای خودنمایی طلای سفید آن باقی نگذاشته‌‌اند.

از طرفداران طلای زرد است

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
گویا خانم ریما رامین‌فر از آن دسته کسانی هستند که به طلای زرد بیش از سفید علاقه دارند؛حلقه ایشان حالتی گرد و کروی دارد و شکاف میان آن، حلقه را از سادگی درآورده است.

ساده و درخشان همچون عشق شان

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
حلقه خانم رویا تیموریان به معنی واقعی کلمه یک رینگ ساده است؛ حلقه‌ای مسطح از طلای سفید که می‌توان به راحتی همیشه و همه جا به دست داشت؛ همین حلقه ساده به خوبی شخصیت خاص و به دور از تجملات ایشان را نشان می‌دهد.

حلقه‌ای پهن و چند وجهی

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
حلقه خانم ویشکا آسایش هم تقریبا ساده، پهن و بدون نگین است؛ البته پرداخت‌هایی روی آن انجام شده‌ که زیبایی آن را دو چندان می‌کند، مثلا 3 برآمدگی نواری روی آن وجود دارد که انگار حلقه را به 2 بخش تقسیم کرده‌اند.

سراغ نگین‌دار نرفته‌اند

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
حلقه ازدواج خانم پریچهر حسینی چندان پر تجمل نیست؛ حلقه‌ای پهن از طلای سفید که با پرداخت طرح نگین را روی آن درآورده‌اند؛ حلقه‌ای سنگین که کاملا مناسب یک خانم با شخصیت است.

یک انگشتر سنتی ایرانی

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
خانم برومند روی انگشت حلقه 2 انگشتر به دست کرده‌ است؛ یکی حلقه‌ای ساده و به اصطلاح معروف رینگ زرد و دیگری انگشتری سفید با نگین بزرگ درنجف با سبکی کاملا سنتی که برازندگی دست‌هایش را چند برابر کرده‌است.

بی‌آلایش و به دور از هرگونه تظاهر

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
حلقه خانم لیلا حاتمی یک رینگ ساده زرد است، آنقدر ساده و باریک که شاید باید برای دیدن آن کمی بیشتر به انگشتان او نگاه کرد؛ همین حلقه ساده می‌‌تواند نوع شخصیتش را به خوبی نشان دهد؛ بی‌آلایش و به دور از هرگونه تظاهر.

گلبرگ‌هایی به دور انگشت

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
حلقه خانم نیلوفر خوش‌خلق به گونه‌ ای است که انگار گلبرگ‌های ریز طلای سفید دور تا دور انگشت او را احاطه کرده‌ است؛ گلبرگ‌هایی که درون هر کدام نگینی وجود دارد تا درخشندگی خاصی به آن بدهند.

نقوش سنتی با تزئینات مروارید 

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس

اگر تا به حال کمی کارهای جنبی خانم لاله اسکندری را دنبال کرده ‌باشید، احتمالا می‌‌دانید به هنر دست وظریف‌ کاری‌های آن اهمیت زیادی می‌دهد؛ حلقه‌ای که وی به دست دارد به دور از این ذهنیت نیست؛ حلقه‌ای با نقوش سنتی که 2 یا 3 مروارید کوچک، زینت بخش آن شده‌ است.

یک حلقه کاملا اشرافی

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
حلقه پهن خانم نیوشا ضیغمی پر از نگین است و درخشندگی آن بیش از هر چیز روی دست‌‌های او جلب توجه می‌کند؛ حلقه‌‌ای سفید که روی آن کمی حالت حصیری دارد و گوشه‌های برجسته‌ آن نیز ترکیب آن را کامل می‌کند.

حلقه‌ای که همه آن را می‌پسندند

حلقه ازدواج هنرمندان چه شکلی است؟ /عکس
حلقه خانم سیامک انصاری باریک و نگین‌دار است اما نه آنقدر پر نگین که دیگر طلای حلقه چندان مشخص نباشد؛ 3 یا 4 نگین نسبتا درشت روی انگشتر، زیبایی خاصی به آن بخشیده ‌‌است.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : سینما بازدید 374 بار
دیدگاهتان را بنویسید
zahra در تاریخ 25 مهر 1392 گفته : پاسخ دهید

من دوسشون نداشتم . داداشی تو کامنت قبلی که خداحافظی کرده بودی بهت ج دادم بخون و دیگه این که امیدوارم تو هم در زندگی پیشرفت کنی و خوشبخت بشی دلمون برات تنگ میشه

یگانه در تاریخ 25 مهر 1392 گفته : پاسخ دهید

از نیوشا ضیغمی رو بیشتر از همه دوست داشتم!!!!!!

احسان در تاریخ 24 مهر 1392 گفته : پاسخ دهید

بچه ها من دیگه شاید نتونم به سایت سر بزنم البته اگه بتونم که صد در صد میام ولی خواستم بدونین به خاطر بعضی مسائل نمیتونم بیام دلم براتون تنگ میشه همتونو دوست دارم خوبی بدی از من دیدین به بزرگواری خودتون بنده حقیر رو ببخشید و حلال کنید آرزوی خوشبختی و پیشرفت رو در تمام عرصه های زندگی برای یکایک شما دوستان خوبم رو از ایزد منان خواستارم

مهسا در تاریخ 29 دی 1392 گفته : پاسخ دهید

من از حلقه همسر خواجه امیری و ضیغمی خوشم اومد . البته درسته که حلقه ضیغمی نقره هست ولی جذابه .

css.php