کد خبر : 1172 تاریخ انتشار : سه شنبه 5 مرداد 1389 - 22:23

«جواد رضویان» بازیگر «ساندویچ سرد» شد

به گزارش فارس، «جواد رضویان» نیز به پروژه سینمایی «ساندویچ سرد»(بهمن گودرزی) پیوست تا این فیلم اواسط مردادماه وارد مرحله فیلمبرداری شود. «بهمن گودرزی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس در این باره گفت: منتظر پایان بازی بازیگران این فیلم در پروژه‌های دیگر هستیم، تا طبق برنامه نیمه دوم مرداد …

«جواد رضویان» بازیگر «ساندویچ سرد» شد

به گزارش فارس، «جواد رضویان» نیز به پروژه سینمایی «ساندویچ سرد»(بهمن گودرزی) پیوست تا این فیلم اواسط مردادماه وارد مرحله فیلمبرداری شود.
«بهمن گودرزی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس در این باره گفت: منتظر پایان بازی بازیگران این فیلم در پروژه‌های دیگر هستیم، تا طبق برنامه نیمه دوم مرداد ماه فیلمبرداری را شروع کنیم.
وی ادامه داد: قرارداد «امین حیایی» و «جواد رضویان» امضاء شده است و باقی بازیگران نیز مشخص می‌شوند.


گودرزی در فاصله شروع پروژه «ساندویچ سرد»، فیلم ویدئویی «سرسپرده» را با بازی طناز طباطبایی، سام درخشانی، نیما شاهرخ‌شاهی و سحر زکریا کارگردانی کرد.
فیلمنامه اولیه «ساندویچ سرد» را آرش قادری نوشته و پیمان قاسم‌خانی آن را بازنویسی کرده است. بهمن گودرزی پیش از این فیلم‌های سینمایی دلواپسی، به دنبال خوشبختی و بی‌ستاره را کارگردانی کرده است. تهیه‌کنندگی «ساندویچ سرد» را مرتضی شایسته به عهده دارد.
عوامل دیگری که حضورشان در این فیلم قطعی شده‌اند عبارتند از مدیرفیلمبرداری: مرتضی غفوری، صدابردار: بابک اردلان، طراح گریم: ایمان امیدواری، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف.

دسته بندی : سینما بازدید 169 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php