کد خبر : 4767 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۱ - ۹:۵۳

جنگ ستارگان پرندگان خشمگین به بازار می‌آید

پس از انتشار اخبار و گزارش‌های متفاوت از انتشار نسخه جدید پرندگان خمشگین با عنوان جنگ ستارگان بالاخره این نسخه انتشار یافت.  این نسخه از بازی پرندگان خشمگین به طور همزمان برای تمامی سیستم‌ عامل‌های تلفن همراه و همچنین ویندوز منتشر شده است و باز هم تنها تفاوت موجود در آن غیر …

جنگ ستارگان پرندگان خشمگین به بازار می‌آید

پس از انتشار اخبار و گزارش‌های متفاوت از انتشار نسخه جدید پرندگان خمشگین با عنوان جنگ ستارگان بالاخره این نسخه انتشار یافت.

 این نسخه از بازی پرندگان خشمگین به طور همزمان برای تمامی سیستم‌ عامل‌های تلفن همراه و همچنین ویندوز منتشر شده است و باز هم تنها تفاوت موجود در آن غیر رایگان بودن نسخه‌های iOS آن است. نسخه iOS پرندگان خشمگین؛ جنگ ستارگان در آی‌تونز به قیمت ۹۹ سنت برای نسخه آیفون و آی‌پاد تاچ، و ۲.۹۹ دلار برای نسخه آی‌پد به فروش می‌رسد اما این بازی در نسخه معمولی خود برای اندرویدی‌ها رایگان است ولی در نسخه اچ.دی باید اندرویدی‌ها هم ۲.۹۹ دلار هم بپردازند.

نسخه ویژه کیندل فایر هم ۲.۹۹ دلار قیمت دارد. در عین حال نسخه‌های ویندوز و مک و ویندوزفون هم منتشر شده است.

در این بازی ظاهرا قرار است شاهد ۸۰ مرحله متفاوت باشیم که مراحل ویژه پنهان در بازی با نام‌های R2-D2 و C-3PO نیز جزء همین مرحله‌هاست.

با این نسخه شرکت رویو به پرواز خود در صدر بازی‌های تلفن همراه ادامه خواهد داد آن هم تنها چند هفته پس از عرضه بازی خوک‌های بد با نقش‌آفرینی خوک‌های سبز مشهور و البته منفور در نزد پرندگان خشمگین! مطمئنا باید دوباره شاهد قرار گرفتن نسخه جدید این بازی در صدر بازی‌های پولی در آی‌تونز و در صدر بازی‌های رایگان در اندروید مارکت باشیم.

در این لینک می‌توانید تمامی نسخه‌های موجود (اندروید و iOS)‌ این بازی را دانلود کنید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : بازی بازدید 475 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php