کد خبر : 78977 تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۲

جدیدترین روش از بین بردن خط اخم

محمد علی نیلوفروش زاده متخصص پوست و مو گفت: بهترین روش آموزش این عادت، این است که والدین خود این کار را انجام ندهند تا کودکان یاد بگیرند موقع نشان دادن احساس حداقل انقباض را در صورت انجام دهند. وی افزود: اگر چروک دائمی شده باشد باید ابتدا با تزریق …

جدیدترین روش از بین بردن خط اخم

محمد علی نیلوفروش زاده متخصص پوست و مو گفت: بهترین روش آموزش این عادت، این است که والدین خود این کار را انجام ندهند تا کودکان یاد بگیرند موقع نشان دادن احساس حداقل انقباض را در صورت انجام دهند.

وی افزود: اگر چروک دائمی شده باشد باید ابتدا با تزریق آمپول بوتاکس، عضله را بی حرکت کرد تا عمق چروک گسترش نیابد و دو هفته بعد از تزریق که عضله کاملا بی حرکت شد، با تزریق ژل پر کننده ، آنرا پر کرد تا صاف شود.

دکتر نیلفروش‌ زاده تصریح کرد: بهترین روش از بین بردن خط لبخند که در دو طرف چانه ایجاد می‌شود، تزریق بوتاکس‌ برای شل شدن عضلات منقبض شده و استفاده از لیزر و اشعه رادیو فرکانسی است.

این متخصص پوست و مو خاطر نشان کرد: بعضی از مردم، از گوشه بینی تا گوشه لب بالا را خط خنده می‌دانند که علاوه بر خنده ، غذا خوردن و صحبت کردن نیز در آن دخالت دارند افزایش سن با کاهش حجم بافت نرم زیر پوست، زمینه ارثی ،‌لاغری ، تحلیل بافت فک بالا و لثه در شدت این چروک اثر دارند درمان آن هم استفاده از تزریق ژل‌های پر کننده یا پرکننده ‌هاست.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : پوست و مو ، سبک زندگی بازدید 309 بار
دیدگاهتان را بنویسید
shadi در تاریخ 19 اسفند 1392 گفته : پاسخ دهید

آخه تا اونجایی که من شنیدم میگن بوتاکس هم دایمی نیس بعد مدتی بر میگردن!

css.php