کد خبر : 14624 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۸:۳۳

جدیدترین خبر از مرحوم عسل بدیعی

رضا داودنژاد درباره وضعیت پیوند اعضای مرحومه عسل بدیعی و زمان …   رضا داودنژاد درباره وضعیت پیوند اعضای مرحومه عسل بدیعی و زمان خاکسپاری پیکر این هنرمند عرصه سینما تأکید کرد: در حال حاضر آزمایشات لازم برای پیوند اعضا انجام می‌شود که این آزمایش‌ها دو روز طول می‌کشد از …

جدیدترین خبر از مرحوم عسل بدیعی

رضا داودنژاد درباره وضعیت پیوند اعضای مرحومه عسل بدیعی و زمان …

 

رضا داودنژاد درباره وضعیت پیوند اعضای مرحومه عسل بدیعی و زمان خاکسپاری پیکر این هنرمند عرصه سینما تأکید کرد: در حال حاضر آزمایشات لازم برای پیوند اعضا انجام می‌شود که این آزمایش‌ها دو روز طول می‌کشد از این رو به احتمال زیاد اوایل هفته آینده مراسم خاکسپاری انجام می‌شود.
داودنژاد درباره آخرین وضعیت پیوند اعضای زنده‌یاد عسل بدیعی که روز گذشته چشم از جهان فروبست به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر پیکر زنده‌یاد بدیعی در بیمارستان “مسیح دانشوری” است و آزمایشات لازم برای پیوند اعضا در حال انجام است. بعد از این آزمایشات مشخص می‌شود که کدام اعضا می‌توانند برای عمل پیوند مورد استفاده قرار گیرند.

وی تأکید کرد: امروز به دلیل اینکه سیزدهم فروردین‌ماه است تعدادی از پزشکان مدنظر در بیمارستان نیستند اما به صورت فوق‌العاده این آزمایشات در حال انجام است. زمان مورد نیاز برای انجام تمامی آزمایشات موردنظر دو روز تعیین شده و به همین دلیل زمان مراسم خاکسپاری بعد از طی این دو روز مشخص می‌شود.

این بازیگر جوان سینما که از اقوام زنده‌یاد عسل بدیعی است ادامه داد: با در نظر گرفتن دو روز مورد نیاز برای آزمایشات لازم جهت پیوند اعضا به احتمال زیاد مراسم خاکسپاری در اوایل هفته آینده برگزار می‌شود.

عسل بدیعی بازیگر جوان سینما در آثار متعدد سینمایی و تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت روز ۱۲ فروردین‌ماه به دلیل ایست قلبی و مشکلات تنفسی دار فانی را وداع گفت.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار سینما بازدید 729 بار
دیدگاهتان را بنویسید

N.sh در تاریخ 7 تیر 1392 گفته : پاسخ دهید

khayli sakhte khodavand be hame azizani ke zibaei zendegishono az dast midahand sabr enayat konad (Amin)

dőŕőthý در تاریخ 28 خرداد 1392 گفته : پاسخ دهید

یک نمونه کامل زن ایرانی زیبا انسان و فرشته ای که زیبایی سیرتش حتی از ظاهر بی نظیرش بیشتر بود. او یک زنده ابدیست که بزرگترین افتخار و بزرگی را برای فرزند عزیز و گرامیش که نور چشم ماست وهمه مردم سرزمینش و خانواده و مادر گرامیش و همسر بزگوارش وهمه به ارمغان آورده .روحش شاد باد(آمین)
برای شادی روح این عزیز فاتحه ای بخوانیم.و صلوات بر محمد و آلش میفرستیم.

یک هموطن در تاریخ 14 فروردین 1392 گفته : پاسخ دهید

سلام ، انشاءالله که خدا بیامرزد و روحش شاد باشد .

css.php