کد خبر : 4780 تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1391 - 11:02

جدایی جنجالی جاستین بیبر و سلنا گومز مردم را شوکه کرد

بعد از دو سال دوستی رومانتیک و رابطه عاشقانه و همچنین تبدیل شدن به تیتر اول رسانه های سرگرمی بالاخره زوج جنجالی نوجوان موسیقی پاپ امریکا از هم جدا شدند.حتی دوستان نزدیک این زوج نیز  این جدایی را تایید کرده اند.یک منبع نزدیک به این زوج میگوید : سلنا این …

جدایی جنجالی جاستین بیبر و سلنا گومز مردم را شوکه کرد

بعد از دو سال دوستی رومانتیک و رابطه عاشقانه و همچنین تبدیل شدن به تیتر اول رسانه های سرگرمی بالاخره زوج جنجالی نوجوان موسیقی پاپ امریکا از هم جدا شدند.حتی دوستان نزدیک این زوج نیز  این جدایی را تایید کرده اند.یک منبع نزدیک به این زوج میگوید : سلنا این رابطه را هم زده است. این اتفاق یک هفته پیش افتاده است .
آنها چالش های زیادی را طی یک سال گذشته بخاطر برنامه های سنگینی که داشتند تحمل کرده اند و این مسئله آنه ار خسته کرده است دوست نزدیک “بیبر” هم در این رابطه گفته است : آنها مدت زیادی است که با هم مشکل دارند . اما آنان بسیار جوان هستند و هر لحظه تصمیماتشان تغییرمیکند . من تصور نمیکن ماین پایان رابطه آنها باشد.
این رابطه رسانه هی شد و باعث شد بسیاری از طرفدادان بیبر نارحت شوند . حرکات و رفتارهای عاشقانه و رومانتیک این زوج همیشه از انها سوژه ای داغ برای رسانه ها تهیه میکرد. گفته میشود رابطه جاستین بیبر با یک هنرپییشه و مدل معروف باعث ناراحتی سلنا شده است و بنابر این او تصمیم گرفته است که از جاستین جدا شود.
دسته بندی : دنیای موسیقی بازدید 211 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php