کد خبر : 4362 تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۱ - ۷:۳۱

ثبت‌ نام عتبات عالیات ۹۱

سازمان حج و زیارت در اطلاعیه اعلام کرد که ثبت نام عتبات عالیات از امروز در کاروان ها آغاز شد. پایگاه اطلاع رسانی حج: در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته شدگان در قرعه کشی از ساعت ۹ صبح چهارشنبه با مراجعه به بخش ثبت نام سایت و یا با مراجعه …

ثبت‌ نام عتبات عالیات ۹۱

سازمان حج و زیارت در اطلاعیه اعلام کرد که ثبت نام عتبات عالیات از امروز در کاروان ها آغاز شد.
پایگاه اطلاع رسانی حج: در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته شدگان در قرعه کشی از ساعت ۹ صبح چهارشنبه با مراجعه به بخش ثبت نام سایت و یا با مراجعه به دفاتر مجاز زیارتی برای ثبت نام در کاروان ها اقدام کنند.
این اطلاعیه می افزاید: زمان اعزام کاروان ها از ۲۵ آبان ماه تا ۲۹ آذر ماه امسال است.

در این اطلاعیه آمده است با توجه به اینکه فروش ارز از سوی بانک مرکزی به صورت نرخ مبادله ای است، لذا مبلغ هزینه سفر (که هنگام انتخاب کاروان مشاهده خواهید کرد) به صورت علی الحساب دریافت می شود که در زمان عزیمت به صورت قطعی محاسبه خواهد شد.

براساس این اطلاعیه، گروه قیمتی درج شده برای هر کاروان براساس کیفیت و امکانات هتل محل اقامت با سایر هتل ها بوده و ارتباطی با نزدیکی و دوری به حرم ندارد (اکثر هتل های الف و ب موجود در نجف و کربلا در فواصل متوسط تا دور از حرم هستند).

این اطلاعیه می افزاید: داشتن گذرنامه معتبر در زمان اعزام ضروری است. ضمنا فرزندان بالای ۱۷ سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند.

در این اطلاعیه آمده است: فقط افراد پذیرفته شده در قرعه کشی دارای الویت اعزام بوده و انتقال یا جایگزینی به غیر، میسر نیست.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز بازدید 462 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php