کد خبر : 7620 تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۲

تمایل جنسی زنان بیشتر است یا مردان

آیا تمایل جنسی زنان از مردان کمتر است؟ سوالی است که برای بسیاری بی پاسخ مانده است. هیچ دلیل و مدرکی دال بر اینکه تمایلات جنسی زنان از مردان کمتر باشد وجود ندارد. تمایلات جنسی امری فردی است و مفهوم این امر آن است که برخی افراد صرفنظر از جنسیت …

آیا تمایل جنسی زنان از مردان کمتر است؟ سوالی است که برای بسیاری بی پاسخ مانده است. هیچ دلیل و مدرکی دال بر اینکه تمایلات جنسی زنان از مردان کمتر باشد وجود ندارد. تمایلات جنسی امری فردی است و مفهوم این امر آن است که برخی افراد صرفنظر از جنسیت دارای تمایلات جنسی قوی تر یا ضعیف تر هستند. ضمناً نیاز به رابطه جنسی برای یک فرد در دوران های مختلف متفاوت است و به عوامل مختلفی از جمله دوره عادت ماهانه، عاشق بودن، وضعیت خانوادگی، نگرانی، فشار عصبی و خستگی بستگی دارد.

 تمایل جنسی زنان بیشتر است یا مردان

به گزارش مجله پزشکی دکتر سلام، چنانچه مردان بنظر مشتاق تر می آیند می تواند به این امر بستگی داشته باشد که تمایلات جنسی مردان بیشتر پذیرفته شده و از این رو مردان خیلی زود فرا می گیرند که به این گونه تمایلات خود توجه کرده و آنرا ابراز کنند. زنانی که تمایلات جنسی خود را دنبال کرده اند اغلب به عنوان بی بند و بار، بیمار یا خطرناک انگاشته شده اند. بنابراین عجیب نیست که زنان تمایلات خود را هم در خود و هم در نظر دیگران سرکوب کرده و انکار می کنند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روابط عاشقانه ، سبک زندگی بازدید 361 بار
دیدگاهتان را بنویسید

fatima در تاریخ 19 دی 1391 گفته : پاسخ دهید

سلام اقا مسعود خسته نباشی. مطالب نسبتا خوبی تو سایتت داری، اما در بعضی موارد فقط داری مسایلی رو طرح میکنی که همه میدونن. مشکل جواب سوالامونه که بعضا بدون جواب میمونن. مثل همین مورد اخری که راجع به تمایلات جنسی افراد بود. راست میگه این مجله پزشکی… خانم ها هم ادمن احساس دارند اما بده، عیبه، گناهه، … که یه زن از احساسش حرف بزنه. اگه یه زن سالم از تمایلاتش حرف بزنه محکوم به خراب بودنه اما یه مرد حق داره بگه … چون مرده!!
لطفا مطالب عمیقتر و به درد بخورتری انتخاب کن… مرسی. موفق باشی

css.php