کد خبر : 31028 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۰:۴۱

ترک‌ خوردن دیوار مسجد کوفه در شب ضربت‌ خوردن حضرت علی (ع)

به گزارش میهن فال به نقل از ادیان نیوز،اخبار رسیده از شهر کوفه در نزدیکی نجف أشرف حاکی از آن است که همزمان با سالروز ضربت‌ خوردن مولای متقیان، حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام، بخشی از دیوار مسجد کوفه ترک خورد. گفتنی است بر اساس روایت های موجود، ترک خوردن …

ترک‌ خوردن دیوار مسجد کوفه در شب ضربت‌ خوردن حضرت علی (ع)به گزارش میهن فال به نقل از ادیان نیوز،اخبار رسیده از شهر کوفه در نزدیکی نجف أشرف حاکی از آن است که همزمان با سالروز ضربت‌ خوردن مولای متقیان، حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام، بخشی از دیوار مسجد کوفه ترک خورد.

گفتنی است بر اساس روایت های موجود، ترک خوردن دیوار مسجد کوفه همزمان با سالروز ضربت خوردن حضرت علی علیه السلام،‌ از نشانه‌های آخرالزمان و ظهور حضرت ولیعصر أرواحنا فداه به شمار می رود.

در همین راستا در روایتی که توسط شیخ مفید نقل شده آمده که امام جعفر صادق علیه السلام فرمودند: «إذا هدم حائط مسجد الکوفه ممَّا یلی دار عبد الله بن مسعود فعند ذلک زال ملک القوم وعند زواله خروج القائم علیه السلام» ترجمه: چون دیوار مسجد کوفه در قسمت خانه عبدالله بن مسعود ویران شود، در آن هنگام حکومت قوم به فرجام می‌رسد و قائم علیه السلام ظهور می‌نماید.

“فراس الکویتی” ضمن تأیید خبر ترک خوردن دیوار مسجد کوفه در شب ضربت خوردن حضرت علی علیه السلام، در این باره گفت: اکنون در حال بررسی بیشتر این موضوع هستیم.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 384 بار
دیدگاهتان را بنویسید

مهدی در تاریخ 10 مرداد 1392 گفته : پاسخ دهید

مرگ بر اسرائیل

مهدی در تاریخ 10 مرداد 1392 گفته : پاسخ دهید

مرگ براسرائیل

css.php