کد خبر : 216943 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱

ترکیبی که بدن را از سلولهای سرطانی پاکسازی میکند

میهن فال به نقل از جام جم:اینکه سلول‌های سرطانی از قند تغذیه می‌کنند را همه می‌دانیم و بسیاری بر این باورند که ترکیب عسل و جوش شیرین به همین دلیل بسیار خطرناک است. این ترکیب اما از نگاه کارشناسان تغذیه رد شده است زیرا از نگاه آن این ترکیب به …

میهن فال به نقل از جام جم:اینکه سلول‌های سرطانی از قند تغذیه می‌کنند را همه می‌دانیم و بسیاری بر این باورند که ترکیب عسل و جوش شیرین به همین دلیل بسیار خطرناک است.

ترکیبی که بدن را از سلولهای سرطانی پاکسازی میکند

این ترکیب اما از نگاه کارشناسان تغذیه رد شده است زیرا از نگاه آن این ترکیب به عنوان یک «اسب تروجان» کار می‌کند. به عبارت بهتر، ترکیب و حرارت دادن بی کربنات سدیم (یا همان جوش شیرین) و عسل منجر به تولید ترکیبی می‌شود که قند موجود در آن در راستای تخریب سلول‌های سرطانی کار می‌کند. سپس جوش شیرین نیز وارد آن سلول‌ها شده و آن‌ها را از بین می‌برد.

خاصیت قلیایی این ترکیب یا میکروب‌های سرطانیِ درون سلول‌های آلوده شده را نابود می‌کند و یا آن‌ها را غیر فعال می‌سازد. سپس با افزایش محیط قلیایی، آن سلول‌ها کاملا نابود می‌شوند.

تغییر به یکباره محیط بدن به یک محیط قلیایی باعث می‌شود اکسیژن بیش از حد نیازِ آن سلول‌ها به آن‌ها تحمیل شود.

طرز تهیه و نحوه مصرف

برای این ترکیب تنها به دو ماده نیاز دارید: یک قاشق چایخوری جوش شیرین در ازای هر قاشق غذاخوری عسل. به عبارت دیگر، نسبت این دو یک به سه است. سپس ترکیب به دست آمده را به مدت 5 تا 10 دقیقه روی حرارت بسیار کم قرار دهید و پس از آن داخل یخچال نگذارید.

شما باید روزی یک تا سه مرتبه و هر بار به اندازه یک قاشق چایخوری از این ترکیب استفاده کنید. این کار را برای یک تا دو ماه انجام دهید. فراموش نکنید که این ترکیب را نزدیک به زمان وعده‌های غذایی مصرف نکنید. پس از 30 روز مصرف این ترکیب، بدن شما کاملا به حالت قلیایی درآمده و تعادل خود را حفظ خواهد کرد.

در ضمن شما باید رژیم غذایی‌تان را نیز اصلاح کنید. برای مثال بهتر است گوشت کمتری مصرف کرده و از آرد سفید و قند تا حد ممکن اجتناب کنید. این ترکیب بدون شک آثار مثبتی برای بدنتان به جای خواهد گذاشت.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : پزشکی و سلامت ، تازه های سلامت بازدید 254 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php