کد خبر : 265072 تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 اسفند 1398 - 21:25

ترامپ: مرز آمریکا و کانادا موقتاً بسته می‌شود

ترامپ: مرز آمریکا و کانادا موقتاً بسته می‌شود رئیس‌جمهور آمریکا از بسته شدن مرز کشورش با کانادا به‌طور موقت خبر داد. در پی تشدید روند شیوع ویروس کرونا در آمریکا دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور روز چهارشنبه در پیامی اعلام کرد مرز بین آمریکا و کانادا به‌طور موقت بسته خواهد …

ترامپ: مرز آمریکا و کانادا موقتاً بسته می‌شود

رئیس‌جمهور آمریکا از بسته شدن مرز کشورش با کانادا به‌طور موقت خبر داد.

ترامپ: مرز آمریکا و کانادا موقتاً بسته می‌شود

در پی تشدید روند شیوع ویروس کرونا در آمریکا دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور روز چهارشنبه در پیامی اعلام کرد مرز بین آمریکا و کانادا به‌طور موقت بسته خواهد شد.دونالد ترامپ در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: «ما بر اساس رضایت طرفین، به‌طور موقت مرز شمالی خود با کانادا را به‌ روی ترددهای غیرضروری خواهیم بست. این مسئله تأثیری بر تجارت نخواهد داشت.

که اکنون قرار است به دلیل نگرانی از افزایش شیوع ویروس کرونا به‌طور موقت بسته شود، مسافتی در حدود 8900 کیلومتر را در برمی‌گیرد و طولانی‌ترین مرز بین دو کشور در جهان محسوب می‌شود.

بر اساس آمارهای رسمی اعلام شده از سوی مقامات بهداشت و درمان آمریکا، تاکنون بیش از 6500 نفر در این کشور به ویروس کرونا (بیماری کووید-19) مبتلا شده‌اند که از بین آنها 116 نفر جان خود را از دست داده‌اند.شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور کانادا از سوی مراجع رسمی این کشور 598 نفر اعلام شده است که تنها 8 نفر از آنها جان باخته‌اند.

دسته بندی : اخباربین المللی بازدید 167 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php