کد خبر : 7411 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۴

تجاوز به زن ها در یک گالری توسط جوان هوسران

یک متجاوز سریالی در آمریکا به جرم تجاوز و سوءاستفاده اخلاقی از سه زن به 373 سال حبس محکوم شد. فردریک دوزییر 33 ساله، پس از 18 ماه تحقیقات و پس از محاکمه‌ای طولانی به دلیل 25 مورد ارتکاب جرم، از جمله تجاوز، سوءاستفاده اخلاقی، آدم‌ربایی و دزدی، در دادگاه …

تجاوز به زن ها در یک گالری توسط جوان هوسران
یک متجاوز سریالی در آمریکا به جرم تجاوز و سوءاستفاده اخلاقی از سه زن به 373 سال حبس محکوم شد.
فردریک دوزییر 33 ساله، پس از 18 ماه تحقیقات و پس از محاکمه‌ای طولانی به دلیل 25 مورد ارتکاب جرم، از جمله تجاوز، سوءاستفاده اخلاقی، آدم‌ربایی و دزدی، در دادگاه محکوم شده است.
وی که صاحب یک گالری در یکی از شهرهای کالیفرنیا بود، سال گذشته به طور جداگانه این زنان را به گالری خود کشانده و آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود.
قاضی پرونده پس از ادای احترام به قربانیان که دو تن از آنها در دادگاه حضور داشتند، این مجرم را به تحمل 373 سال زندان محکوم کرد.
 همچنین در جایی دیگر یک مرد جوان به جرم سوءاستفاده اخلاقی از دو نفر از اقوامش، زمانی که آنها تنها هفت سال داشته‌اند، به 84 سال حبس محکوم شد.
ژوزه انریکه هرناندز 35 ساله، در سال‌های 2005 تا 2007 دو دختر بچه که هر دو از اقوام نزدیکش هستند را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود.
وی پس از اینکه در آوریل 2011 توسط پلیس دستگیر شد به جرایمش اعتراف کرد اما بعدتر در دادگاه مدعی شد که دخترها علیه او شهادت دروغ داده‌اند و وی بی‌گناه است این در حالی است که قاضی در نهایت او را به 84 سال زندان و پرداخت غرامت به قربانیان محکوم کرد.
هرناندز قرار است به ازای صدمات روحی که به این دختران وارد کرده، به یکی از این قربانیان 900 هزار دلار و به یکی دیگر نیز 100 هزار دلار پرداخت کند.
به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 258 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php