کد خبر : 13437 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۶:۱۵

تبدیل دستشویی به کافی شاپ + (عکس)

باشگاه خبرنگاران: “اتند” کافی شاپی متفاوت در میان لندن است که در قرن ۱۹ یک دستشویی عمومی بوده است. صاحب این رستوران تنها آن را تمیز کرده است و دستشویی را تغییر نداده است. کافی شاپ ها محل هستند برای لحظاتی آرامش و معمولا با اینکه فضای بزرگی ندارند اما …

باشگاه خبرنگاران: “اتند” کافی شاپی متفاوت در میان لندن است که در قرن ۱۹ یک دستشویی عمومی بوده است. صاحب این رستوران تنها آن را تمیز کرده است و دستشویی را تغییر نداده است.

کافی شاپ ها محل هستند برای لحظاتی آرامش و معمولا با اینکه فضای بزرگی ندارند اما جالب و خاص هستند. بسیاری از کافه دارها سعی می کنند مغاره خود را در فضایی آرام و جالب بنا کنند.

هر کافی شاپ دارای ویژگی های خاص خود است ولی متفاوت ترین کافی شاپ دنیا را می توانیم در لندن پیدا کنیم که به تازگی با نام ” اتند” افتتاح شده است. این کافی شاپ برای اولین بار در یک دستشویی عمومی قرن ۱۹ گشایش یافته است.

در نظر اول شاید کمی حال آدم را دگرگون کند ولی در اصل بر روی این دستشویی بسیار کار شده است تا از حال و هوای بوی بد خارج شود و تبدیل به یک موزه جالب برای آن هایی شود که قصد دارند در دستشویی قهوه بنوشند.

این دستشویی حالت اصلی خود را حفظ کرده است بدین معنی که تمامی دستشویی ها و کاشی های قدیمی در آن وجود دارد و تنها مقداری بازسازی و تعمیر شده اند. این حالت رستوران ابتدا باعث می شود تا حال خیلی از مشتریان بهم بخورد.

صاحب این کافی شاپ می گوید تا به حال نزدیک به ۱۰۰ هزار پوند خرج تمیز کردن آن کرده است. او اعتقاد دارد افراد خاصی به این کافی شاپ می آیند و البته افرادی که برای اولین بار وارد می شوند ابتدا شکه و پس از مدتی از جو کافی شاپ خوششان می آید.

تبدیل دستشویی به کافی شاپ + (عکس)

تبدیل دستشویی به کافی شاپ + (عکس)

تبدیل دستشویی به کافی شاپ + (عکس)

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 442 بار
دیدگاهتان را بنویسید

MAN در تاریخ 23 اسفند 1391 گفته : پاسخ دهید

جالب بود ولی بهتر نیست عنوان مطلبت رو عوض کنی! (یه عنوان جذاب)
موفق باشی

css.php