کد خبر : 96683 تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۴

بهترین آرایش صورت

موی بلوند همیشه استایلی زیبا و جذاب داشته و هیچ گاه از مد نیفتاده و قدیمی نشده است.اما ما با رعایت نکاتی درآرایش خود می توانیم تاثیری دو چندان بر زیبایی آن بیفزاییم. آرایش صورت با موی بلوند و پوست روشن چشم اگر می خواهید چشمانتان براق و نورانی به …

موی بلوند همیشه استایلی زیبا و جذاب داشته و هیچ گاه از مد نیفتاده و قدیمی نشده است.اما ما با رعایت نکاتی درآرایش خود می توانیم تاثیری دو چندان بر زیبایی آن بیفزاییم.

بهترین آرایش صورت

آرایش صورت با موی بلوند و پوست روشن

چشم

اگر می خواهید چشمانتان براق و نورانی به نطر بیاید از سایه چشم های ،سفید، بژ، صورتی، سبز، آبی ،بنفش و …استفاده کنید. و اگر می خواهید آرایشی سنگین و مجلسی داشته باشید به اضافه استفاده از سایه، از خط چشم های مشکی و قهوه ای استفاده کنید . قابل ذکر است که استفاده ار خط چشم زیبایی و جذابیت به خصوصی به چشم ها می دهد.

اگر می خواهید چشم هایتان نگاهی طبیعی داشته باشد، می توانید در آرایش چشم هایتان از رنگ قهوه ای استفاده کنید. ابتدا سایه قهوه ای را از گوشه بیرونی چشم هایتان به سمت داخل بکشید و سپس با استفاده از ریمل و خط چشم جذابیتی فراتر به آن بیفزایید.

ابرو

کسانی که بلوند طبیعی هستند، بهتر است از مداد ابرو قهوه ای چند درجه تیره تر از رنگ موهایشان استفاده کنند. و با اعمال چند ضربه با مداد به داخل ابروهایشان باعث شوند ابروهایی پرتر و زیبا تر داشته باشند.

نکاتی که اکنون برای شما بازگو کردیم ،گزینه های بسیار عالی برای آرایش صورت اشخاص بور و بلوند است.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : آرایشگری ، اسلاید ، سبک زندگی بازدید 637 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php