کد خبر : 13033 تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۶:۰۶

بلندترین کافی شاپ دنیا + تصاویر

اقامتگاهی که بر فراز “یخچال پیتزال” در ارتفاع سه هزار و ۴۴۰ متری قرار دارد، مرتفع‌ترین میعادگاه نوشیدن قهوه در اتریش لقب گرفته است. این میعادگاه که Wildspitzbahn نام گرفته، سال گذشته درهای خود را به روی عموم باز کرد. این کافی شاپ توسط کمپانی معماری Baumschlager Hutter طراحی شده …

اقامتگاهی که بر فراز “یخچال پیتزال” در ارتفاع سه هزار و ۴۴۰ متری قرار دارد، مرتفع‌ترین میعادگاه نوشیدن قهوه در اتریش لقب گرفته است.

این میعادگاه که Wildspitzbahn نام گرفته، سال گذشته درهای خود را به روی عموم باز کرد.

این کافی شاپ توسط کمپانی معماری Baumschlager Hutter طراحی شده و دارای سه تراس بیرونی تعلیق آزاد است که زیباترین نماها را از کوه‌های آلپ پیرامون خود ارائه می‌دهد.

بلندترین کافی شاپ دنیا + تصاویر

اقامتگاه زیبای اتریش دارای ۶۱ واگن است و با یک راه طنابی تک کابله قابل دسترس است.

پروژه ساخت این طرح ۱۸ ماه به طول انجامید و ۲۰ میلیون یورو هزینه برد. طی این مدت، انتقال فولاد سنگین و مواد ساخت‌وساز قبل از رسیدن به قله با یک قرقره کابلی، توسط هلیکوپتر به قاعده سایت می‌رسید.

بلندترین کافی شاپ دنیا + تصاویر

تعداد ۶۱ واگن‌ در هر ساعت دو هزار و ۱۸۵ دیدارکننده را طی مسافت دو کیلومتری جابجا می‌کند و می‌توانند ارتفاع ۶۰۰ متری را در فقط پنج دقیقه و ۴۰ ثانیه با این تعداد کاربر طی کنند.

بلندترین کافی شاپ دنیا + تصاویر

واگن‌های هشت نفره همچنین دارای جای نشستن گرم و فضای کافی برای حمل ابزار اسکی و اسنوبورد است.

در طول فصل طولانی زمستان که از ماه سپتامبر آغاز و تا مه ادامه دارد، «یخچال پیتزال» حدود ۶۸ کیلومتر دامنه برفی طبیعی را در ارتفاع‌های هزار و ۷۰۰ متری تا سه هزار و ۴۴۰ متری ارائه می‌دهد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 342 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php