کد خبر : 1252 تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 مرداد 1389 - 20:52

برنامه مخصوص دانلود آهنگ از اینترنت shazam v2.2.4_B6267

با وصل شدن به اینترنت اسم آهنگ، نام خواننده، نام آلبوم و حتی عکس روی سی دی هر آهنگی را که خواستید به دست آورید. بعد از نصب نرم افزار شما آهنگ مورد نظر خود را اجرا کرده و با گوشی در نزدیکی آن محل قرار گیرید و سپس گزینه …

با وصل شدن به اینترنت اسم آهنگ، نام خواننده، نام آلبوم و حتی عکس روی سی دی هر آهنگی را که خواستید به دست آورید.
بعد از نصب نرم افزار شما آهنگ مورد نظر خود را اجرا کرده و با گوشی در نزدیکی آن محل قرار گیرید و سپس گزینه Tag Now را در برنامه اجرا کنید.
برنامه به طور اتوماتیک ۱۰ ثانیه از آهنگ را ضبط می کنه و سپس به دنبال دسترسی اینترنت گوشی خواهد گشت که شما باید گزینه آن را هم انتخاب کنید تا به اینترنت متصل شوید. آن قطعه ضبط شده برای سرور قدرتمندی که برای این کار وجود دارد ارسال شده و در کمتر از چند ثانیه اگر کیفیت قطعه ضبط شده قابل قبول و شناسایی باشد اطلاعات آن که شامل نام آهنگ، نام خواننده و آلبوم و همچنین عکس روی جلد سی دی است، برای شما ارسال می شود.
تمامی این مشخصات ارسال شده در قسمتی به نام My Music به صورت مرتب و بر اسال جستجوی شما قرار خواهند گرفت و ذخیره خواهند شد و در مراجعه های بعدی بدون نیاز به اینترنت می توانید این لیست را مشاهده کنید. همچنین در قسمت Tag Chart میتوان ۱۰ مورد جستجو شده برتر، را نیز مشاهده کرد.

برنامه مخصوص دانلود آهنگ از اینترنت shazam v2.2.4 B6267

برنامه مخصوص دانلود آهنگ از اینترنت shazam v2.2.4 B6267حجم : ۵۴۴ kb
برنامه مخصوص دانلود آهنگ از اینترنت shazam v2.2.4 B6267دانلود
برنامه مخصوص دانلود آهنگ از اینترنت shazam v2.2.4 B6267رمز فایل : www.mob4u.ir

دسته بندی : موبایل بازدید 120 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php