کد خبر : 1803 تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۰:۰۲

برنامه سریال های ماه مبارک رمضان

شبکه های سه، دو، یک و تهران به ترتیب سریال های خود را از بعد از افطار در ماه رمضان روی آنتن می برند. به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، امسال چهار سریال اصلی ویژه ماه مبارک رمضان در تلویزیون تولید شده است که از شبکه های یک، دو، …

شبکه های سه، دو، یک و تهران به ترتیب سریال های خود را از بعد از افطار در ماه رمضان روی آنتن می برند.


برنامه سریال های ماه مبارک رمضان

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، امسال چهار سریال اصلی ویژه ماه مبارک رمضان در تلویزیون تولید شده است که از شبکه های یک، دو، سه و تهران پخش می شوند.

// جراحت
بنابراین گزارش، اولین سریالی که در این ایام به روی آنتن می رود، مجموعه «جراحت» به کارگردانی «محمدمهدی عسگرپور» است که ساعت ۲۰:۴۰ از شبکه سه سیما پخش می شود. این سریال ملودرامی اجتماعی است و توسط سعید نعمت الله در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای ساخته شده است.

// ملکوت
مجموعه تلویزیونی «ملکوت» نیز دومین سریالی است که در ماه رمضان پخش می شود. این سریال هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود. کارگردانی «ملکوت» را «محمدرضا آهنج» انجام داده و محمدرضا شریفی نیا، احمد نجفی، رضا رویگری، علی دهکردی، کوروش تهامی، نیما شاهرخ شاهی، رز رضوی، مهشید افشارزاده، آهو خردمند، پروانه معصومی، کتانه افشارنژاد، شیوا خنیاگر، فریبا متخصص، غلامرضا علی اکبری، منوچهر آذری، ترلان پروانه، امیر شجاعی، عباس عرفانی، لادن سلیمانی و ایرج نوذری در آن ایفای نقش می کنند.

// در مسیر زاینده رود
سریال «در مسیر زاینده رود» به کارگردانی «حسن فتحی» نیز گزینه بعدی است که در ساعت ۲۲:۱۵ روانه آنتن می شود.
در مجموعه جدید فتحی مانند همیشه عده ای از شناخته شده ترین بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون نظیر حسین محجوب، مهرانه مهین ترابی، مسعود رایگان، اشکان خطیبی، بهنوش طباطبایی، مهرداد ضیایی، پردیس افکاری، مهدی سلطانی، افسانه پاکرو، هومن برق نورد، الهه حسینی، فرخ نعمتی، حمیدرضا آذرنگ، مهدی باقربیگی، مهران نائل، نیما نادری و… نقش آفرینی می کنند.

// از پذیرفتن خانواده معذوریم
آخرین سریالی که در ایام ماه رمضان از تلویزیون پخش می شود، مجموعه «از پذیرفتن خانواده معذوریم» است که کارگردانی آن را «فرزاد موتمن» برعهده دارد. این سریال هرشب ساعت ۲۳:۱۰ پخش می شود.
در نخستین تجربه سریال سازی فرزاد موتمن، بازیگرانی چون: برزو ارجمند، علی قربانزاده، امیرحسین رستمی، رضا داوودنژاد، مهران رنجبر، شبنم قلی خانی، بهنوش بختیاری، بیتا سحرخیر، ملیکا شریفی نیا، گلاره عباسی، پرستو صالحی و داریوش کاردان حضور دارند.
گفته می شود نام این سریال در زمان پخش قطعا تغییر خواهد کرد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : سینما بازدید 868 بار
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،
دیدگاهتان را بنویسید

css.php