کد خبر : 12600 تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۸

برادر اوباما با ۱۲ همسر رئیس جمهور می شود + تصاویر

مالک اوباما برادر ناتنی باراک اوباما در انتخابات امروز کنیا با استفاده از ارتباطش با کاخ سفید و رئیس جمهوری آمریکا در تلاش برای پیروزی است. در کنیا امروز مردم در میان بیم امید به پای صندوق‌های رأی رفتند تا رئیس جمهور آینده این کشور را در کنار نمایندگان پارلمان،سناتورها …

مالک اوباما برادر ناتنی باراک اوباما در انتخابات امروز کنیا با استفاده از ارتباطش با کاخ سفید و رئیس جمهوری آمریکا در تلاش برای پیروزی است.

در کنیا امروز مردم در میان بیم امید به پای صندوق‌های رأی رفتند تا رئیس جمهور آینده این کشور را در کنار نمایندگان پارلمان،سناتورها و فرماندارهای مناطق مختلف انتخاب کنند. مالک اوباما برادر ۵۵ ساله باراک اوباما در این انتخابات با تبلیغ گسترده به وسیله تصاویرش در کنار رئیس جمهور آمریکا در تلاش است تا فرماندار شهر سیایا  شود.

برادر اوباما با ۱۲ همسر رئیس جمهور می شود + تصاویر

مالک اوباما پیش از این اعلام کرده بود که در صورت رسیدن برادر ناتنی‌اش در انتخابات آمریکا وارد فعالیت‌های سیاسی می‌شود. او تصاویر خود را در مراسم عروسی اوباما و دیدارش با رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید  را به صورت گسترده منتشر و در میان مردم توزیع کرده است.

این بردار ناتنی که  ۱۲ زن دارد  با پخش این تصاویر وعده داده که برای مبارزه با فقر و صنعتی شدن کنیا تلاش می‌کند. مالک اوباما که پیش از رسیدن باراک به ریاست جمهوری آمریکا وضع مالی مناسبی نداشته در صورت پیروزی در انتخابات سالانه بیش از ۱۵۰ هزار دلار درآمد خواهد داشت؛ پولی که مردم متوسط کنیا ۶۶ سال طول می‌کشد پس‌انداز کنند!

او می‌خواهد فرماندار شهری می‌شود که یک میلیون نفر جمعیت دارد و درآمد روزانه بسیاری از مردم آن کمتر از یک دلار در روز است. مالک اوباما علاوه بر در‌آمد حسابی،در صورت فرماندار شدن ماشین شخصی و چند محافظ هم به دست خواهد آورد.

برای نخستین بار است که از زمان تغییر قانون اساسی کنیا در سال ۲۰۱۰  نامزدهای مستقل می‌توانند در انتخابات شرکت کنند و پیش از این تنها براساس روابط خاندانی و قبیله‌ای نامزدهای انتخابات تعیین می‌شدند.

برادر اوباما با ۱۲ همسر رئیس جمهور می شود + تصاویر

مردم شهر سیایا با تبلیغات گسترده مالک اوباما تصور می‌کنند که او به خاطر ارتباطش با رئیس جمهوری آمریکا به راحتی می‌تواند سرمایه‌گذاران را به این شهر جلب کند و وضعیت زندگی آنها بهتر خواهد شد. این در حالی است که گفته می‌شود مالک اوباما چندین پرونده و سابقه طولانی در کتک زدن همسرهایش دارد.

زنان مالک اوباما وی را به ضرب و شتم و اغفال دختران متهم می‌کنند. آن‌ها اعلام کرده‌اند که مالک اوباما دوازدهمین و تازه‌ترین زنش را زمانی که وی دختری ۱۷ ساله بوده اغفال کرده است.

شیلا یکی از همسرهای مالک که ۳۵ سال از او کوچکتر است به همین خاطر به تازگی از خانه او فرار کرده و در خانه مادرش زندگی می‌کند.  مالک آبونگو اوباما همچنین «استراحتگاه باراک اچ اوباما» را تاسیس کرده تا به وسیله ارتباطش مسافران را جذب کرده و کسب درآمد کند.
شیلا آنیانگو، ۲۰ ساله گفت: مالک اوباما در ابتدا مردی بسیار خوب و مهربان بود، اما تغییر کرد. ازدواج با او بزرگترین اشتباه زندگی‌ام بود. او مرا مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد و بیشتر مواقع رذل و شرور است. او به دخترم تجاوز می‌کند. امیدوارم که دیگر اسمش را هم نشنوم.

برادر اوباما با ۱۲ همسر رئیس جمهور می شود + تصاویر

یکی دیگر از ۱۲ زن مالک اوباما که هم‌اکنون ۳۳ سال دارد و در نوجوانی با وی ازدواج کرده اما پس از پنج سال زندگی مشترک در سال ۲۰۰۸ از دست وی فرار کرده است، می‌گوید: او من و دیگر همسرانش را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد.

یکی از بزرگان و معتمدان استان “کوگلو” کنیا می‌گوید: مالک اوباما یک مرد حسود و خودخواه است. او حتی هنگامی که مردم برایش دست تکان می‌دهند به آنها توجه نمی‌کند. او می‌خواهد با باراک اوباما مساوی باشد.

یکی از مدیران سابق مدرسه‌ای محلی در استان کوگلو که مالک اوباما را از زمانی که نوجوان بود می‌شناخت و با باراک اوباما در سفرش به کنیا در سال ۱۹۸۷ دیدار کرده است، گفت: باراک اوباما پسر بسیار خوبی بود، او با همه دوستانه برخورد می‌کرد.

مالک اوباما مدرک خود را از مدرسه‌ای در نایروبی دریافت کرده است. وی در دهه ۱۹۸۰ به واشنگتن نقل مکان کرد و یک مغازه الکتریکی در آنجا باز کرد و در حال حاضر بین دو کشور کنیا و آمریکا در سفر است.

در حالی که استراتژیست انتخاباتی مالک اوباما اهداف وی را در خصوص ترویج قانون شریعت، منع نوشیدی‌های الکلی و حجاب زنان انکار می‌کند، مالک اوباما اتهام‌های مربوط به خشونت خانگی و ضرب و شتم زنانش را رد کرده و آنها را تعبیری نادرست می‌داند.

اما سوال مهم این است که آیا مالک اوباما شانس پیروز شدن در این انتخابات را دارد؟ پاسخ به این سوال بسیار دشوار است.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز ، مجله خبری بازدید 549 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php