کد خبر : 16387 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۹

بازگشت فرهاد مجیدی به تیم ملی

فرهاد مجیدی در محفلی خصوصی که چند خبرنگار نیز در آن حضور داشتند از تمایلش برای بازگشت به خط آتش تیم ملی پرده برداشته است. به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ فرهاد مجیدی این روزها از تمایلش برای بازی در تیم ملی حرف می زند. او قبل از …

بازگشت فرهاد مجیدی به تیم ملی

فرهاد مجیدی در محفلی خصوصی که چند خبرنگار نیز در آن حضور داشتند از تمایلش برای بازگشت به خط آتش تیم ملی پرده برداشته است.
به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ فرهاد مجیدی این روزها از تمایلش برای بازی در تیم ملی حرف می زند. او قبل از بازی الریان در این باره گفته است: «بازی کردن در تیم ملی برای هر بازیکنی افتخار است. من هم دوست دارم در خدمت تیم ملی باشم و برای کشورم بازی کنم.»

مجیدی در حالی این حرف ها رابه زبان آورده است که سال گذشته پس از اینکه از سوی کی روش به تیم ملی فراخوانده شد در نامه ای بلند بالا خداحافظی اش با تیم ملی را اعلام کرد. البته مجیدی چنین نامه ای را پس از خداحافظی با دنیای فوتبال برای استقلال هم نوشته بود اما بعد از گذشت کمتر از 4 ماه از خداحافظی اش پیشمان شد و بار دیگر به دنیای توپ گرد بازگشت.

برخی معتقدند که فرهاد هنوز هم می تواند در تیم ملی بازی کند. آیا مجیدی را در لیست بازیکنان تیم ملی کشورمان در بازی های حساس خرداد ماه سال جاری خواهیم دید؟!

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار ورزشی ، مجله خبری بازدید 368 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php