کد خبر : 18823 تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 - 15:50

اولین واکنش احمدی‌نژاد به احتمال ردصلاحیت مشایی

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از فارس، محمود احمدی‌نژاد در پایان جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره اینکه توصیه شما به شورای نگهبان چیست، گفت: همه سلایق در انتخابات حضور داشته باشند تا ملت بتوانند انتخاب خود را انجام دهند. وی همچنین درباره حماسه …

اولین واکنش احمدی‌نژاد به احتمال ردصلاحیت مشایی

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از فارس، محمود احمدی‌نژاد در پایان جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره اینکه توصیه شما به شورای نگهبان چیست، گفت: همه سلایق در انتخابات حضور داشته باشند تا ملت بتوانند انتخاب خود را انجام دهند.

وی همچنین درباره حماسه سیاسی در سال جاری گفت: به نظر من انتخابات یک فرصت همگانی برای هم‌افزایی حرکت ملت است. انتخابات می‌تواند زمینه‌ای برای یک حماسه سیاسی بزرگ در کشور باشد.

رئیس‌جمهور در باره اینکه صدا و سیما حرکت تخریبی وسیعی را برای تخریب دولت آغاز کرده است، گفت: بالاخره رابطه ملت و دولت یک رابطه مشخص و شفاف است و هیچ کس نمی‌تواند آن را تخریب کند.

همچنین رئیس‌جمهور در پاسخ به این سؤال که واکنش شما در صورت رد صلاحیت مشایی از سوی شورای نگهبان چیست گفت:‌ امروز چقدر هوا خوب است و به نظرم یکی از بهترین روزهای بهاری است.

 

دسته بندی : اخبار سیاسی ، مجله خبری بازدید 145 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php