کد خبر : 3552 تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۴

انتقال شارژ از سیم کارت دائمی به اعتباری

    با این امکان شما می توانید از سیم کارت دائمی برای سیم کارت اعتباری خود شارژ انتقال بدهید و مبلغ شارژ روی قبض سیم کارت دائمی محاسبه میشود برای اولین بار در ایران سرویس انتقال اعتبار از سیم کارت دائمی به اعتباری توسط همراه اول راه اندازی شد. …

انتقال شارژ از سیم کارت دائمی به اعتباری

 

 

با این امکان شما می توانید از سیم کارت دائمی برای سیم کارت اعتباری خود شارژ انتقال بدهید و مبلغ شارژ روی قبض سیم کارت دائمی محاسبه میشود برای اولین بار در ایران سرویس انتقال اعتبار از سیم کارت دائمی به اعتباری توسط همراه اول راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، بمنظور سهولت در تأمین اعتبار سیم کارت های اعتباری همراه اول بویژه در ایام حج، اپراتور اول سرویس انتقال اعتبار از سیم کارت دائمی به سیم کارت اعتباری همراه اول را مهیا کرد.
بر اساس این گزارش مشترکین اعتباری همراه اول می توانند علاوه بر روش های مرسوم تهیه شارژ، از طریق سیم کارت دائمی نیز خط خود را شارژ کنند؛ به صورتی که مبلغ منتقل شده در قبض خط دائمی اضافه می گردد.
مشترکین باید جهت استفاده از این سرویس رمز انتقال، مبلغ اعتبار و شماره مقصد را به شماره پیامکی ۸۹۱۱ ارسال کنند. هزینه هر انتقال اعتبار ۴۰ تومان بوده و مقدار هر تراکنش باید مضربی از ۱۰ هزار و بین ۱۰ هزار تا ۱۰۰ هزار ریال باشد.
این گزارش می افزاید: در صورت رسیدن بدهی به ۶۰ درصد ودیعه سیم کارت دائمی، امکان استفاده از این سرویس تا زمان وصول بدهی وجود ندارد.
مشترکین دائمی با شرایط غیرعادی(مانند تقسیط قبض، سیم کارت تست و اداری) و مشترکین دائمی با پیش شماره «۰۹۱۰» امکان استفاده از این سرویس را ندارند.
علاقه مندان به این سرویس می¬توانند جهت اطلاعات بیشتر به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : ترفند بازدید 655 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php