کد خبر : 161420 تاریخ انتشار : یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۳

امکان ارسال استیکر در تلگرام غیر فعال شد

به دنبال خبرهایی حاکی از امکان سوء استفاده ارسال استیکر در تلگرام ، در این بخش از سایت میهن فال به مطلبی پرداخته ایم با عنوان : امکان ارسال استیکر در تلگرام غیر فعال شد . در ادامه با ما همراه باشید. وزیر ارتباطات وفنآوری اطلاعات با اشاره به اینکه …

به دنبال خبرهایی حاکی از امکان سوء استفاده ارسال استیکر در تلگرام ، در این بخش از سایت میهن فال به مطلبی پرداخته ایم با عنوان : امکان ارسال استیکر در تلگرام غیر فعال شد . در ادامه با ما همراه باشید.

امکان ارسال استیکر در تلگرام غیر فعال شد

وزیر ارتباطات وفنآوری اطلاعات با اشاره به اینکه نرم افزار پیام رسان تلگرام درایران فیلتر نمی‌شود، از غیرفعال شدن امکان ارسال استیکر در این برنامه در ایران خبر داد.

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات در خصوص امکان فیلتر شدن نرم افزاز پیام رسان تلگرام به دلیل امکان طراحی استیکرهای توهین آمیز در آن گفت: پس از این مصاحبه مسئولین تلگرام با همکاران این نهاد تماس گرفته و عذر خواهی و عنوان کردند سیستمی برای همه کاربران دنیا طراحی کرده‌اند که کاربر بتواند استیکر بسازد، اما نمی‌دانستیم برخی کاربران در ایران از این موضوع سو استفاده می‌کنند بنابراین مسئولان تلگرام عنوان کرده‌اند این امکان را در ایران مسدود می‌کنند تا بتوانند در ایران حضور داشته باشند.

واعظی اذعان داشت: در پاسخ آنان عنوان کردم که در صورت عدم تکرار این موضوع، این نهاد نیز ممانعتی از فعالیت تلگرام در ایران ندارد و تلگرام در ایران مسدود نمی‌شود.

وی گفت: هر شبکه اجتماعی که در ایران در حال فعالیت است، محدودیتی برای آن نداریم اما اگر بخواهد قوانین ایران را زیر پا بگذارد و محتوای غیر اخلاقی در آن انتشار یابد، قطعاً تحمل نمی‌کنیم.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار ارتباطات ، اسلاید ، مجله خبری بازدید 232 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php