کد خبر : 3463 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۷

افشاگری کریم باقری در مورد سفر به آمریکا با پول کمک های مردمی

چندی پیش کریم باقری برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان پیش قدم شد و با حضور در باشگاه های مختلف و حضور در بازار تهران و تبریز مبلغ قابل توجهی جمع آوری کرد. باقری که مدتی به آمریکا سفر کرده بود امروز به تبریز رفت تا مبلغ جمع شده را …

چندی پیش کریم باقری برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان پیش قدم شد و با حضور در باشگاه های مختلف و حضور در بازار تهران و تبریز مبلغ قابل توجهی جمع آوری کرد.

باقری که مدتی به آمریکا سفر کرده بود امروز به تبریز رفت تا مبلغ جمع شده را در راستای ساخت و ساز برای زلزله زدگان هزینه کند.

 افشاگری کریم باقری در مورد سفر به آمریکا با پول کمک های مردمی

کاپیتان سابق پرسپولیس امشب با فرمانده سپاه این شهر جلسه دارد تا مکانی مناسب برای شروع ساخت و ساز در مناطق زلزله زده به وی معرفی کنند.

پس از سفر باقری به آمریکا برخی از همشهری و هم بازی های سابق این بازیکن مانند سیروس دین محمدی سفر وی به آمریکا را به جمع آوری کمک های نقدی برای زلزله زدگان ربط دادند و این تصور را ایجاد کردند که باقری مبلع جمع آوری شده را هزینه سفر خود کرده است!

کاپیتان سابق تیم ملی در این خصوص گفت: «مصاحبه های دوستانم را خواندم. نمی دانم هدفشان چه بوده اما امیدوارم بی منظور گفته باشند. آنها نیز به من در جمع آوری این مبلغ کمک کردند.»

وی تاکید کرد: «مبلغ ۲۵۸ میلیون تومان پیش از سفر به آمریکا جمع آوری کرده و به حسابی در بانک پارسیان منتقل کردم و در این مدت یک میلیون و سیصد هزار تومان نیز سود به آن تعلق گرفت. اگر دوستان بخواهند پرینت حساب مذکور را به همه نشان می دهم تا کسی فکر بد به سرش نزند. البته اظهارات یکی دو نفر دلیل نمی شود تا دلسرد شوم و راهی که آغاز کرده ام را ادامه خواهم داد.»

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز ، مجله خبری بازدید 486 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php