کد خبر : 58093 تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۰:۰۷

افزایش ثروت براساس ماه تولد شما

فقر و ثروت شما به خودتان بستگی دارد. برخی افراد شکست‌های اقتصادی خود را به پای شانس و تقدیر می‌گذارند و خطاهای خودشان را نادیده می‌گیرند. امروزه بسیاری از تئوریسین‌های اقتصادی جهان معتقدند هر فردی قابلیت ثروتمند شدن و رشد کردن در حرفه و صنعت خودش را دارد. بسیاری از …

فقر و ثروت شما به خودتان بستگی دارد. برخی افراد شکست‌های اقتصادی خود را به پای شانس و تقدیر می‌گذارند و خطاهای خودشان را نادیده می‌گیرند. امروزه بسیاری از تئوریسین‌های اقتصادی جهان معتقدند هر فردی قابلیت ثروتمند شدن و رشد کردن در حرفه و صنعت خودش را دارد. بسیاری از ثروتمندان مشهور دنیا در ابتدا فردی بسیار فقیر بوده‌اند و در خانواده‌ای به‌شدت کم‌درآمد بزرگ شده‌اند ولی بعدا با پشتکار و تلاش زیاد به جایگاه امروزشان دست یافته‌اند. ما سعی می‌کنیم براساس ویژگی‌های درونی‌ای که ماه تولدتان به شما بخشیده است، راهکارهای دستیابی به ثروت بیشتر را به شما نشان دهیم؛ پس با ما همراه باشید.

افزایش ثروت براساس ماه تولد شما

بهمنی‌ها، خردادی‌ها و آذرماهی‌ها

فرار، راه چاره نیست!

بهمنی‌ها، خردادی‌ها و آذرماهی‌های عزیز! شما با مدام تغییر دادن حرفه‌ خود هیچ‌گاه به ثروت نمی‌رسید. متولدین این ماه‌ها علاقه‌ دارند که مشاغل مختلف را تجربه کنند. آنها مدتی با شغل جدیدشان سرگرم می‌شوند و آن‌گاه که مشکلات و گرفتاری‌های آن حرفه خودش را نشان داد، پا‌پس ‌می‌کشند، عقب می‌روند و شغل خود را رها کرده و حرفه‌ دیگری درپیش می‌گیرند. این روش برای ثروتمند شدن کاملا اشتباه است. با این وضع شما حتی نمی‌توانید خرج روزانه‌ خود را دربیاورید. شما باید سراغ شغلی بروید که به‌طور کامل در آن تخصص دارید و به اصطلاح چم و خم کار را می‌دانید. فقط در این صورت است که شما قادر به پیشرفت در شغل و درنهایت ثروتمند شدن می‌شوید. علاوه بر این شما باید با سختی‌های حرفه‌تان کنار بیایید. هیچ شغل شرافتمندانه‌ آسانی که به‌راحتی بشود از آن پول کلانی به‌دست آورد، وجود ندارد و همه‌ مشاغل، معایب و سختی‌های خودشان را دارند. راه ثروتمند شدن شما تمرکز و البته تحمل است.

متولدین فروردین، مهر و مرداد

گاهی رئیس و گاهی مرئوس

متولدین فروردین، مهر و مرداد به‌دلیل میل به ریاست‌طلبی، غرور زیاد و احساس برتری نسبت به دیگران، دچار مشکل می‌شوند. دوستان عزیز! شما باید بپذیرید که در محل کارتان رئیس نیستید و فقط حرف، حرف شما نیست. منظور ما این نیست که شما باید زورگویی‌های افراد بالادستی‌تان را تحمل کنید؛ بلکه منظور این است که شما نمی‌توانید در اداره، شرکت و… که متعلق به شما نیست، قوانین خود را وضع کرده و از قوانین آنجا سرپیچی کنید. باید کمی انعطاف‌پذیر باشید و روحیه‌ خود بزرگ‌بینی‌تان را کنار بگذارید. شما با انرژی و توان بالایی که ماه تولدتان به شما بخشیده است، قابلیت این را دارید که به سرعت پیشرفت کنید و راه‌های ترقی را بپیمایید؛ البته اگر غرور خود را کنار بگذارید.

دی‌ماهی‌ها، اردیبهشتی‌ها و آبانی‌ها

ترک اعتیاد!

دی‌ماهی‌ها، اردیبهشتی‌ها و آبانی‌ها، شما معنای ثروتمند بودن را فراموش کرده‌اید. انسان ثروتمند و موفق کسی است که سرسختانه کار می‌کند، پول به دست می‌آورد و آن را در جهت نیازهای خود و خانواده‌اش خرج می‌کند. شما آن‌قدر در کار غرق شده‌اید که زندگی کردن را فراموش کرده‌اید. زندگی شما کارتان شده است و شما فراموش کرده‌اید که کار فقط وسیله‌ای برای گذران زندگی است. ساعات کاری خود را کمتر کرده و مغازه را یک ساعت زودتر تعطیل کنید. لازم نیست این‌قدر اضافه کار بگیرید و آخرین کسی باشید که شرکت یا اداره را ترک می‌کند. سعی کنید در روزهای تعطیل کار را هم تعطیل کنید و هرگز کار بیرون از منزل را به داخل خانه نیاورید. شما باید آخر هفته‌های‌تان را آزاد بگذارید. اگر مجرد هستید به خودتان برسید و تفریح کنید و اگر صاحب خانواده هستید، وقت‌تان را در کنار آنها بگذرانید. همسر و فرزندان شما بیشتر از آنکه به پول شما نیاز داشته باشند به خودتان نیاز دارند. اجازه ندهید کار برای شما تبدیل به اعتیادی سخت و سهمگین شود.

متولد ماه‌های تیر، شهریور و اسفند

از ثروتمند شدن نترسید

دوستان متولد ماه‌های تیر، شهریور و اسفند، کمی جسارت خود را بالا ببرید. شما عادت دارید همیشه خودتان را با افراد کم‌درآمد جامعه مقایسه کنید و به همانی که دارید، راضی باشید. البته که پول‌پرستی امر شایسته‌ای نیست ولی شما نباید به دلیل ترس از شکست، روش‌های جدید و خلاقانه در حرفه‌تان را نادیده بگیرید. شما اگر جای موفقیت و پیشرفت هم داشته باشید با بی‌میلی آن را پس می‌زنید؛ از ترس اینکه مبادا جایگاه امروزتان را از دست بدهید. خداوند انسان را موجودی کمال‌گرا آفریده و میل به جلو رفتن، پیشرفت و دستیابی به بهترین‌ها را در وجود او قرار داده. پس با این احساس غریزی‌تان نجنگید. مغازه‌ کوچک شما می‌تواند به مغازه‌ای بزرگ‌تر تبدیل شده و پُست و جایگاه شما در اداره و شرکت و… می‌تواند به مرتبه‌های بالاتری ارتقا پیدا کند البته اگر خودتان بخواهید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 423 بار
دیدگاهتان را بنویسید

maryam در تاریخ 3 آذر 1393 گفته : پاسخ دهید

من 1367متولد14خرداد خانم مجردکارشناسی ارشد

علیرضا در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

ی چیز جالب …………تازه یادم اومد که دختر خالم هم اسم شماست بخدا……….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نیلو در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

هم اسم من؟من اسمم نیلوفر نیست…….سحرم……بنا به دلایلی اسممو نوشتم نیلو دیگه نیلو موند……..!
22 .5 .73 هستم………دانشجو مدیریت صنعتی تهران……..!
معرفی کامل بود؟

مهدی در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

آورین به معرفیت.شمارتم میگفتی دیگه…!

علیرضا در تاریخ 29 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

خخخخ………..اشکال نداره کاره خوبی میکنی ….!!!!!!ولی اسم من درست و واقعی آخه بلد نیستم حقیقتش چیزی رو نگم ……..اشکال نداره دختر خالم هم .سنت باور کن اون 73.1.2هستش منم 69.1.26هستم
……..من دانشجو مکانیک خودروهم ………..!!!!!!!!!!!!!!

نیلو در تاریخ 29 آذر 1392 گفته :

چه جالب……………من ایمیلمو گفتم ولی علی تایید نکرد…..!
علی آقا اون موقع که ایمیلا میرفت رو پیج دیگران انقد حساسیت نشون میدادی نه الان که خودم راضیم………!

علیرضا در تاریخ 1 دی 1392 گفته :

ههههههه……….علی آقا رگ غیرتشوون زده بالا ………..شوخی کردم علی آقا گل

علیرضا در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

من طالع مرداد رو نخوندم تا حالا ……..!!!!ولی میخونم طالعشو اینکه اینجا نوشته کامل نیست !!
ولی در رابطه با فروردینیا نوشته بود مهربون و حساس و بد دل……… ولی نیستم بد دل ……..
همیشه ام سر این موضوع با دختر خالم بحث دارم و بهم گیر میده ……….!!!!!!

علیرضا در تاریخ 27 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

ولی در کل فروردینی ها آدمای بدی نیستن اگه ام غروری دارن عادی به هر حال هر انسانی غرور داره……..

نیلو در تاریخ 27 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

فروردینیا زیاد مغرور نیستن ولی ما مردادیا به غرور و ریاست طلبی و این چیزا معروفیم…….!

نیلو در تاریخ 27 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

مردادو درست گفت…….!

تنها در تاریخ 26 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

سلام در باره ماه تولد من یکم درست گفته بود ولی من ادم مغروری نیستم اینو همه میگن

آیناز در تاریخ 26 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

مرسی در مورد ماه تولد من تقریباً واقعیتو گفته

علیرضا در تاریخ 26 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

به نظرم زیادی …….در حق ماه تولدم فرافکنی شده!!!!!!!ولی به هرحال ممنون آقا محمد .

css.php