کد خبر : 158424 تاریخ انتشار : شنبه 20 تیر 1394 - 15:49

اسپانسر جدید تیم استقلال انتخاب شد

مهناز افشار و همسرش چند وقتی است که به بهانه های مختلف از جمله خبر ازدواج شان، خبر بچه دار شدن شان و… سوژه سایت های خبری هستند. این بار خبری داغ از همسر این هنرمند در دنیای ورزش منتشر شده است مبنی بر این که همسر مهناز افشار اسپانسر …

مهناز افشار و همسرش چند وقتی است که به بهانه های مختلف از جمله خبر ازدواج شان، خبر بچه دار شدن شان و… سوژه سایت های خبری هستند. این بار خبری داغ از همسر این هنرمند در دنیای ورزش منتشر شده است مبنی بر این که همسر مهناز افشار اسپانسر تیم استقلال شده است. با سایت میهن فال و با جزئیات این خبر  همراه باشید.

اسپانسر جدید تیم استقلال انتخاب شد

شرکت متعلق به پسر محمدعلی رامین و همسر مهناز افشار به عنوان اسپانسر روی پیراهن استقلال انتخاب شد.

باشگاه استقلال که پس از انتخاب سرمربی و تکمیل نسبی لیست بازیکنان خود روزهای خوبی را پشت سر می گذارد، این روزها در حال نهایی کردن قرار داد با شرکت بهره بردار و حامی مالی خود است.

آبی پوشان که در فصل پیش روی همانند سال گذشته شرکت توسعه صنایع نوین را به عنوان شرکت بهره بردار خود می بینند، قرارداد با یک شرکت سرمایه گذاری جهت اسپانسرینگ پیراهن خود را به امضا رساندند که در عکسهای منتشر شده از این جلسه حضور یک شخصیت جالب توجه است.

یاسین رامین همسر مهناز افشار ستاره سینما که طی یک سال گذشته پس از ازدواج با این سوپر استار سینما تبدیل به یک شخصیت جنجالی رسانه ای شده است در کنار علی نظری جویباری و شاهرخ سبک دست در این عکس قابل مشاهده است.

اکنون یاسین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی دولت محمود احمدی نژاد که به نظر می رسد به عنوان اسپانسر پیراهن استقلال در فصل جاری در فوتبال ایران نقش پر رنگی در معادلات استقلال ایفا خواهد کرد باز هم با یک جنجال و حاشیه ای تازه رو به رو است که وی را تبدیل به سوژه جذاب رسانه ها می کند.

بهرام افشارزاده فصل گذشته طی حکمی یاسین رامین را به عنوان مشاور خود منصوب کرده بود.

دسته بندی : اخبار ورزشی ، مجله خبری بازدید 136 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php