کد خبر : 34463 تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۸

از میان توانایی های زیر دوست دارید کدامیک را داشته باشید؟

از میان توانایی های خارقالعاده زیر دوست دارید کدامیک را داشته باشید؟ اول انتخاب کنید بعد مشخصات خود را در پایین بخوانید: 1- توانائی پرواز کردن 2- توانایی سفر به گذشته در تونل زمان 3- نامرئی شدن 4- توانایی دیدن درون چیزها مثل اشعه ایکس 5- توانایی تغییر شکل 6- …

از میان توانایی های خارقالعاده زیر دوست دارید کدامیک را داشته باشید؟

از میان توانایی های زیر دوست دارید کدامیک را داشته باشید؟

اول انتخاب کنید بعد مشخصات خود را در پایین بخوانید:

1- توانائی پرواز کردن
2- توانایی سفر به گذشته در تونل زمان
3- نامرئی شدن
4- توانایی دیدن درون چیزها مثل اشعه ایکس
5- توانایی تغییر شکل
6- توانایی خواندن ذهن و فکر دیگران
7- توانایی دیدن آینده
8- توانایی شنیدن همه صداها

1- شما دوست دارید یک «تصویر بزرگ» از زندگی و این که چگونه چیزهای مختلف کنار هم قرار گرفته اند به دست آورید. جزئیات و ریزه کاری ها شما را ناراحت میکنند. شما از آزاد بودن و ریسک کردن لذت میبرید.
راهنمای شغلی: شما خلبان یا فضانورد خوبی میشوید. یا شغلی را اختیار کنید که به شما اجازه تأثیرگذاری بر سیاستها را بدهد، مثلاً شغلی در دولت یا یک تیم تحقیقاتی.

2- شما به یافتن علّت هر چیز و این که چگونه میتوان از اشتباهات گذشته برای شکلدهی آینده استفاده کرد علاقهمندید. شما کنجکاوی زیادی درباره چگونگی زندگی مردمان مختلف دارید.
راهنمای شغلی: پیدا کردن شغلی در زمینه پژوهشهای علمی، تاریخی یا مطالعه رفتار انسانهامیتواند برای شما مناسب باشد. شما از کاری که بر آینده تأثیر گذار باشد نیز لذت میبرید.

3- شما آدمی خجالتی هستید و یا این که مشاهدهگر خیلی دقیقی میباشید. شاید هم هر دو. شما دوست دارید از هر چیزی که دور و برتان میگذرد اطلاع داشته باشید.
راهنمای شغلی: نویسندگی، کارهای هنری یا مأمور تحقیق و کارآگاه میتواند شغل مناسبی برای شما باشد.

4- شما دوست دارید «درون» مسائل و مشکلات بروید و به عمق آنها پی ببرید. شما از یافتن مسائلی که دیگران حتی قادر به دیدن آنها نیستند لذت میبرید. شما حل مسأله را نیز دوست دارید.
راهنمای شغلی: فیزیک، سیاست، ریاضی و پزشکی حوزههایی هستند که به کسانی که مانند شما توانائی حل مسأله داشته باشند نیاز دارند.

5- شما آدم اجتماعی هستید و از سازگاری با محیط و دیگران خوشتان میآید. شما از تحسین شدن توسط دیگران لذت میبرید.
راهنمای شغلی: حوزه تفریحات و سرگرمیها میتواند برای شما مناسب باشد. هنرپیشهها میتوانند «تغییر شکل» دهند و آدم دیگری شوند.

6- شما در حدس زدن آنچه دیگران فکر میکنند مهارت دارید. شما میتوانید تفاوتهای آنچه که مردم در ظاهر میگویند و آنچه واقعاً فکر میکنند را «ببینید».
راهنمای شغلی: شما می توانید مشاور یا روانشناس خوبی شوید. برای کسانی که به این حرفهها میپردازند درک چگونگی تفکر و احساس دیگران اهمیت دارد.

7- شما آدم خلاق و مبتکری هستید و عاشق ماجراجویی میباشید. شما اگر میتوانستید، همین الان به آینده کوچ میکردید! شما همیشه بهترین امکان را در نظر میگیرید و نگران چگونگی تحقق هر چه سریعتر آن هستید.
راهنمای شغلی: به کاشف شدن، تحقیقات علمی، اختراع یا نویسندگی کتابهای علمی-تخیلی فکر کنید.

8- شما دوست دارید از آخرین اخبار مطلّع شوید. بعضیها حتی ممکن است بگویند که شما آدم فضولی هستید! شما به اتفاقاتی که پیرامونتان میافتد توجه زیادی دارید.
راهنمای شغلی: شما خبرنگار خوبی میشوید. همچنین میتوانید مطالب ستون «شایعات» در مجلات خبری و هنری را به خوبی آماده کنید. شانس خود را در رشته موسیقی هم امتحان کنید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 443 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php