کد خبر : 58778 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۲ - ۲:۲۲

ازدواج یک دختر با خودش +عکس

به گزارش میهن فال به نقل از افق نیوز، این خانم ۳۰ ساله که کارمند موفق یک دفتر تجاری در تایپه است، در پیدا کردن مرد مناسب زندگی‌اش به هیچ عنوان موفق نبود اما از آنجا که دیگر نمی‌توانست فشارهای اجتماعی را برای مجرد بودن تحمل کند خودش با خودش …

به گزارش میهن فال به نقل از افق نیوز، این خانم ۳۰ ساله که کارمند موفق یک دفتر تجاری در تایپه است، در پیدا کردن مرد مناسب زندگی‌اش به هیچ عنوان موفق نبود اما از آنجا که دیگر نمی‌توانست فشارهای اجتماعی را برای مجرد بودن تحمل کند خودش با خودش ازدواج کرد.

ازدواج یک دختر با خودش +عکس

چن می‌گوید:« ۳۰ سالگی برای من یکی از بهترین دوره‌های زندگی است. شغل عالی و تجربیات موفقی دارم اما هنوز هیچ شریکی برای زندگی ام پیدا نکرده‌ام. خب، چه کاری از دستم بر می‌آید؟

این تصمیم به معنای مخالفت من با ازدواج نیست. فقط امیدوارم با این کار بتوانم با باورهای غلط جامعه سنتی در این مورد مبارزه کنم. اینکه مردم با دیده تحقیر به من نگاه کنند یا لقب‌های نامناسب بدهند شایسته هیچ زنی نیست.» بعد از اعلام خبر ازدواج ۳۶۰۰ پوندی این زن، یک کمپین آنلاین مخالف در اینترنت برای موارد مشابه راه اندازی شد.

زنان تایوان بعد از رسیدن به وضعیت با ثبات و موفق اقتصادی و شغلی دیرتر و کمتر ازدواج می‌کنند و این مسئله دولت این کشور را در مورد کاهش نرخ تولد و تاثیر روی باروری به شدت نگران کرده است.

به گزارش رسانه‌های محلی در تحقیقاتی که سال جاری انجام شده است تنها دو پنجم زنان تایوان عنوان کرده‌اند که به نظرشان خانم‌های متاهل نسبت به مجردها زندگی بهتری دارند. «چن» که برای ماه عسل انفرادی‌اش قصد سفر به استرالیا را دارد می‌گوید:«فقط امیدوارم انسان‌ها برای خودشان احترام بیشتری قائل شوند تا برای حرف‌های دیگران.»

مادر او در ابتدا به حضور یک داماد در مراسم اصرار و تاکید داشت اما مدتی بعد قید حضور در جشن ازدواج دخترش را زد. به هر ترتیب خانم «چن» نمی‌تواند ازدواج با خودش را به شکل رسمی ثبت کند و اگر بعدها مرد مناسبش را پیدا کرد باید دوباره ازدواج کند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : مجله خبری بازدید 403 بار
دیدگاهتان را بنویسید

hilda در تاریخ 2 دی 1392 گفته : پاسخ دهید

حالا که اینطوری خودشو انداخته سر زبونا صد در صد مرد زندگیشو به خودش راحت و سریع جذب میکنه خط آخر مقاله را دوباره بخونید دیگه حرص نمیخورید بچه ها خودشو قاب گرفته دیگه ههههههههههه

رضا در تاریخ 30 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

ببین انسانیت و طرزفکرآدما داره به کجا میره واسه خودش احترام قائل شده دیوانه

محمدرضا در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

روانینه

مهسا 370 در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

د نشد دیگه ،
نشستین اینجا در مورده دخدره قضاوت میکنین ، وقتی جامعه طرز فکرش غلطه اون دخترم مجبور به این کار شده ،!! اول عقاید مزخرف خودمون که وقتی یکی ازدواج نمیکته ینی صدتا مشکل داره رو دور بریزیم و بعدش از این خانوم قضاوتانتانتقاد کنیم

مونا در تاریخ 29 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

جانم مهسا ؟ !!! دخدر ؟! چطور کار زشتش رو با دلایل غیر منطقی توجیه می کنی ؟؟؟ این دختر رسما روانیه .

ترانه در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخیلی با حاله

تنها در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

خدا شفایش دهد انشاالله دختره خلو چل

فرزاد در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

جالب اینه که فکر میکنه با این کارش برای خودش احترام قائل شده . احمق

مصطفی در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

مطمنی ادم بوده این دختر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sema در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

خدا همه رو شفا بده اینم شفا بده دختره مخ نداره

... در تاریخ 28 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

خدا شفاش بده … واقعا 1 روانشناس و روانپزشک مجرب احتیاج داره !

css.php