کد خبر : 168909 تاریخ انتشار : یکشنبه 15 شهریور 1394 - 12:24

اخبار داغ از تیم ملی بسکتبال ایران

تیم ملی بسکتبال ایران با بازی در مقابل پین تایپه موفق شد این تیم را شکست دهد و به یک پیروزی شیرین دست یابد. در ادامه با این مطلب از سایت میهن فال همراه باشید با خبر: اخبار داغ از تیم ملی بسکتبال ایران تیم ملی بسکتبال ایران در ادامه رقابت‌هایش …

تیم ملی بسکتبال ایران با بازی در مقابل پین تایپه موفق شد این تیم را شکست دهد و به یک پیروزی شیرین دست یابد. در ادامه با این مطلب از سایت میهن فال همراه باشید با خبر: اخبار داغ از تیم ملی بسکتبال ایران

اخبار داغ از تیم ملی بسکتبال ایران

تیم ملی بسکتبال ایران در ادامه رقابت‌هایش در جام ویلیام جونز به مصاف تیم چین تایپه رفت و در این مسابقه با نتیجه ۶۹ بر ۶۳ به برتری رسید تا در یک قدمی قهرمانی این تورنمنت قرار بگیرد.

ملی‌پوشان بسکتبال ایران که روز گذشته فیلیپین را مغلوب کرده‌ بودند در هفتمین دیدارشان به مصاف میزبان مسابقات رفتند و با کسب پیروزی خود را در آستانه قهرمانی قرار دادند.

ایران در این دیدار کوارتر اول را ۱۶ بر ۱۵ واگذار کرد،‌ کوارتر دوم ۱۶ بر ۱۶ به پایان رسید تا در نیمه نخست چین تایپه برنده شود. با آغاز نیمه دوم ایران توپ و میدان را در اختیار گرفت و در کوارترهای سوم و چهارم با نتایج ۲۴ بر ۱۹ و ۱۴ بر ۱۲ به برتری رسید و ششمین بردش را جشن گرفت.

ملی‌پوشان بسکتبال ایران فردا در آخرین مسابقه خود به مصاف نماینده روسیه خواهند رفت که در صورت پیروزی قهرمان خواهند شد. اگر در بازی فردا روسیه برنده میدان شود دیدار این تیم در روز پایانی مسابقات برابر ژاپن قهرمان را معرفی خواهد کرد.

در این مسابقه حامد حدادی با ۱۱ امتیاز،‌ ۱۲ ریباند و تاثیرگذاری ۱۱ بهترین بازیکن ایران بود.

دسته بندی : اخبار ورزشی ، مجله خبری بازدید 118 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php