کد خبر : 30414 تاریخ انتشار : جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۳

آی‌فون ارزان قیمت در راه بازار +عکس

عکس‌هایی از آی‌فون لایت اپل در پک کامل منتشر شده که حاکی از ساخت این گوشی دارد و به زودی لومیا ۵۲۰ در بازارهای جهانی باید منتظر رقیبی سرسخت باشد. به گزارش میهن فال به نقل از تسنیم، تصاویری از آی‌فون جدید با عنوان لایت در رسانه‌ها منتشر شده که …

عکس‌هایی از آی‌فون لایت اپل در پک کامل منتشر شده که حاکی از ساخت این گوشی دارد و به زودی لومیا ۵۲۰ در بازارهای جهانی باید منتظر رقیبی سرسخت باشد.

آی‌فون ارزان قیمت در راه بازار +عکس

به گزارش میهن فال به نقل از تسنیم، تصاویری از آی‌فون جدید با عنوان لایت در رسانه‌ها منتشر شده که این گوشی را اسمبل شده نشان می‌دهد و در واقع حاکی از این است که به زودی باید منتظر آی‌فون ارزان قیمت بود.

این گوشی که پیش از این نیز حرف و حدیث‌هایی با خود داشت به عنوان نماینده ارزان آی‌فون معرفی شده بود اما برخی هم آن را کذب می‌دانستند تا اینکه خود اپل اشاراتی به برخی برنامه‌هایش و مخصوصا این گوشی داشت و موجب شد که رسانه‌ها از پیش داوری دست نگاه دارند.

حال با توجه به اینکه عکس‌هایی از این گوشی به شکل پک منتشر شده باید هدف اصلی این بازی را رقابت با امثال لومیا 520 دانست که به واسطه قیمت و امکاناتی که دارد، بازار نو ظهوری را به وجود آورده است.

گفته می‌شود این عکس‌ها توسط شرکت تکتوس که حامی سرمایه‌گذاری در بخش تکنولوژی و تولید کننده است به بیرون درز کرده است.

کارشناسان با مقایسه این گوشی با آیفون5 به این نتیجه رسیده‌اند که نمایشگر 4 اینچی این گوشی نسخه‌ای به مراتب ارزان‌تر از آیفون5 خواهد بود؛ جلد این گوشی در رنگ‌های مختلفی تولید شده که گفته می‌شود در راستای ذائقه خریداران این کار انجام شده است.

ضخامت 9 میلی‌متری این گوشی نیز به وضوح نازک‌تر شدن 1.5 میلی‌متری را در برابر آیفون5 نشان می‌دهد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار اقتصادی ، مجله خبری بازدید 272 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php