کد خبر : 199577 تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۰:۲۸

آموزش هایلایت کردن سریع مو

آموزش هایلایت کردن سریع مو عنوان این مطلب از سایت میهن فال است که برای آن دسته از خانمها که دوست دارند موهایشان را هایلایت کنند در نظر گرفته ایم و امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد. گچ‌مو چیست؟ استفاده ازگچ مو در صنعت لوازم آرایشی یکی از جدیدترین کاربردهای …

آموزش هایلایت کردن سریع مو عنوان این مطلب از سایت میهن فال است که برای آن دسته از خانمها که دوست دارند موهایشان را هایلایت کنند در نظر گرفته ایم و امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد.

گچ‌مو چیست؟ استفاده ازگچ مو در صنعت لوازم آرایشی یکی از جدیدترین کاربردهای گچ است و ما در اینجا شما را با آن آشنا می‌کنیم. با استفاده از گچ مو در چند ثانیه موهای خود را رنگ آمیزی کنید.

آموزش هایلایت کردن سریع مو

داشتن موی رنگی یکی از مواردی است که هم باعث تنوع در ظاهر خانم‌ها می‌شود و هم می‌تواند نوعی آرایش محسوب شود ولی یکی از مشکلاتی که رنگ کردن مو دارد استفاده از مواد شیمیایی در ترکیبات رنگ مو است که به شدت به موها آسیب می‌رساند و نمی‌توان هر روز موهای خود را به رنگ دلخواه درآورد.

شما با استفاده از گچ مو می‌توانید در چند ثانیه دسته دسته موهای خود را به صورت کاملا زیبا رنگ‎آمیزی کنید.

دیگر لازم نیست ساعت‌های متمادی موهای خود را آغشته به رنگ موهای شیمیایی کنید تا موهای شما رنگ بگیرد و دیگر لازم نیست برای رنگ‌کردن و هایلایت‌کردن مو هزینه‌های سر سام‌آور به آرایشگاه‌ها بپردازید فقط کافیست دسته‌ای از موی خود را در بین گچ مو قرار داده و به آرامی بر روی مو بکشید و موی خود را هایلایت کنید.

از کاربرد دیگرگچ مو این است که می‌توان آن را درمهد کودک‌ها و پیش دبستانی‌ها برای اجرای نمایش بچه‌ها هم استفاده کرد. نه تنها خانم‌ها می‌توانند از گچ مو استفاده کنند بلکه آقایان نیز می‌توانند در ورزشگاه‌ها و باشگاه‌ها و سالن‌های نمایش از آن استفاده کنند.
با استفاده از گچ مو دیگر نیازی به استفاده از اسپری رنگ مو و هایلایت و … که ماندگارترند، نیست.

گچ مو اصلا شیمیایی نیست و کاملا طبیعی است و اصلی‌ترین ماده اولیه آن را گچ تشکیل می‌دهد. با گچ مو می‌توانید با ترکیب رنگ‌ها، رنگ‌های جالبی ایجاد کنید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : آرایشگری ، آموزش بازدید 519 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php