کد خبر : 67357 تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۰

آموزش تصویری روبان دوزی روی کیف

کاری که در روی کیف انجام گرفته است تماما توسط دوخت ساقه پیچ پوشش داده شده است. دوخت ها به صورت دسته های نامرتب روی پارچه کتانی انجام گشته و نوع روبان نیم سانت ساتن قهوه ای می باشد. نحوه دوخت ساقه پیچ در دوخت های اولیه به تصویرکشیده شده …

کاری که در روی کیف انجام گرفته است تماما توسط دوخت ساقه پیچ پوشش داده شده است. دوخت ها به صورت دسته های نامرتب روی پارچه کتانی انجام گشته و نوع روبان نیم سانت ساتن قهوه ای می باشد. نحوه دوخت ساقه پیچ در دوخت های اولیه به تصویرکشیده شده است. لازم به توضیح می باشد که دوخت روبان ابتدا روی پارچه انجام و بعد دوزندگی کیف شروع می شود.

آموزش تصویری روبان دوزی روی کیف

آموزش دوخت گل رز کلاسیک:

نوع روبان: ۴ سانتی متری زرد و سبز از نوع فنر دار
رنگ آمیزی روبان: لبه های زرد را به رنگ قرمز آغشته کرده و بگذارید خشک شود. پس از اتو آماده ی کار شوید. . لبه های روبان سبز را نیز به سبز تیره تغییر رنگ دهید.

آموزش تصویری روبان دوزی روی کیف
دوخت گلبرگ ها: ۵ خانه با فاصله ی ۱۵ سانتیمتر بدوزید و نخ آن را جمع نمایید لبه های گلبرگ را کریشه کرده و همانند پایین ، از آن نخ رد کنید. ۵ خانه دیگر به فاصله ۲۰ سانتیمتر بدوزید ، دقت کنید چنانچه ۵ گلبرگ اول روی لبه تیره دوخته شده ، ۵ گلبرگ بعدی را روی لبه ی روشن آن کار نمایید. به این ترتیب مغزی گل با حاشیه ان دارای دو رنگ مجزا می شود.

آموزش تصویری روبان دوزی روی کیف
مونتاژ: دو گلبرگ را روی هم گذاشته و با نخ و سوزن انتها و لبه ی گلبرگ ها را به هم وصل کنید. نخ چین کش را شل کنیدو ۳ گلبرگ دیگر را دور دو گلبرگ مرکز گذاشته و مجددا ثابت کنید.

آموزش تصویری روبان دوزی روی کیف
نکته: نخ جمع کننده پایین گلبرگ را آزاد گذاشته تا در حد نیاز بتوانید گل را حالت دهید.

۵ گلبرگ بعدی را در یک ردیف دور گلبرگ های قبل بدوزید.

نکته: تعداد و ردیف گل را می توان با اضافه کردن گلبرگ ها بیشتر نمود.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : آموزش بازدید 336 بار
دیدگاهتان را بنویسید
نهال مثل همیشه در تاریخ 18 بهمن 1392 گفته : پاسخ دهید

بسیار هم خوب

css.php