کد خبر : 175272 تاریخ انتشار : شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱:۱۶

آموزش آرایش چشم و ابرو + تصویر

همه آراستگی و زیبا بودن را دوست دارند و این حس در بین خانها از اهمیت بیشتری برخوردار است. در همین رابطه در این مطلب از سایت میهن فال آموزش آرایش چشم و ابرو + تصویر را برای شما خانمهای عزیز در نظر گرفته ایم تا هر چه زیباتر به نظر …

همه آراستگی و زیبا بودن را دوست دارند و این حس در بین خانها از اهمیت بیشتری برخوردار است. در همین رابطه در این مطلب از سایت میهن فال آموزش آرایش چشم و ابرو + تصویر را برای شما خانمهای عزیز در نظر گرفته ایم تا هر چه زیباتر به نظر برسید. امیدواریم بپسندید.

با آرایش صحیح چشم و ابروها می توانید تیره گی و پف زیر چشمهایتان را مخفی کنید. ولی قبل از اینکه برایتان از این راه حل های آرایشی بگویم باید مطمئن شوم که با وجود رعایت نکات زیر هنوز هم مشکل تیره گی و پف زیر چشم را دارید.

  آموزش آرایش چشم و ابرو + تصویر

۱- آب به اندازه لازم بنوشید
۲- خواب کافی بکنید
۳- غذاهای سالم و پر ویتامین بخورید
۴- ژن پوست خوب داشته باشید ( البته اگر خوش شانس هستید)

آخری شوخی بود چون داشتن ژن پوست خوب در کنترل ما نیست و کاملأ تصادفی میباشد.

حالا اگر همه کارهای بالا را انجام میدهید و باز هم مشکل دارید نگران نباشید زیرا با آرایش میتوانید این مشکل را رفع بکنید.

کانسیلر

  آموزش آرایش چشم و ابرو + تصویر

کانسیلر که به زبان ساده حکم بتونه کردن پوست را دارد نوعی کرم پودر غلیظ است که بیشتر مارک ها آنرا دارند و از آن میتوانید برای زیر چشم استفاده کنید. معمولأ همه بشکل نیم دایره زیر چشم می مالند که این اشتباه است زیرا فقط تیرگی پوست را می پوشاند ولی باعث بیشتر نشان دادن پف زیر چشم میشود. باید کانسیلر را بشکل یک مثلث که رأس آن بطرف پایین است زیر چشم بزنید که هم تیره گی و هم پف را بپوشاند. اگر کانسیلر شما خیلی غلیظ و خمیر مانند است بهتر است که با کمی کرم مرطوب کننده مخلوط کنید تا بهتر و طبیعی تر روی پوست بخوابد.

خط چشم

  آموزش آرایش چشم و ابرو + تصویر

دور چشم ها را خط چشم نکشید زیرا همه توجه را به تیره گی و پف زیر چشم می برد . به جای خط چشم از یک سایه چشم قهوه ای برنزه برای دور چشم ها استفاده کنید با این کار هم چشم ها درشت تر بنظر می آیند و هم ایرادات زیر چشم کمتر دیده میشوند.

ابروها

  آموزش آرایش چشم و ابرو + تصویر

ابروهای نازک تیره گی و پف زیر چشم را بیشتر نمودار میکنند در صورتیکه ابروهای پهن توجه را بطرف بالای چشم ها برده و در نتیجه تیره گی و پف زیر چشم ها کمتر بنظر می آیند.
امیدوارم که این راه حل ها بتواند به شما کمک کند و مورد استفاده قرار بگیرد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : آرایشگری ، آموزش بازدید 282 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php