کد خبر : 17309 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۶

آزمایش روانشناسی برای خانم‌ها

این روزها روانشناسی و شخصیت‌شناسی از روی تست‌های مختلف طرفداران زیادی دارد و همه دوست دارند به طریقی شناخت بیشتری از خود به دست بیاورند و بدانند درونشان چه می‌گذرد. اصلا همین که درباره خودمان و واقعیت‌های روحی‌مان بخوانیم جالب و سرگرم‌کننده است. حالا ما می‌خواهیم با یک چیز نسبتا …

آزمایش روانشناسی برای خانم‌ها

این روزها روانشناسی و شخصیت‌شناسی از روی تست‌های مختلف طرفداران زیادی دارد و همه دوست دارند به طریقی شناخت بیشتری از خود به دست بیاورند و بدانند درونشان چه می‌گذرد. اصلا همین که درباره خودمان و واقعیت‌های روحی‌مان بخوانیم جالب و سرگرم‌کننده است. حالا ما می‌خواهیم با یک چیز نسبتا عجیب شما را روانشناسی کنیم؛ با رژلب‌تان. بله، خیلی عجیب است؟ برای خود ما هم وقتی برای اولین بار با چنین تستی مواجه شدیم تعجب‌آور بود، به همین دلیل اول از همه سراغ خانم‌های دفتر مجله رفتیم تا ببینیم این تست چقدر می‌تواند درست باشد. باور کنید بیشتر آنها ادعا می‌کردند که بسیاری از چیزهایی که در آزمون آمده به شخصیت‌شان نزدیک است. پس فهمیدیم خیلی هم آزمون بی‌ربطی نیست و می‌تواند خیلی چیزهای ناگفته از شخصیت ما را بگوید.

محافظه‌کار و مصمم به رژلب خودتان نگاه کنید،

اگر دیدید که سر آن کاملا صاف شده‌ است می‌توانید خودتان را اینگونه تحلیل کنید، که یک زن بسیار مصمم و ثابت‌قدم هستید و در تصمیم‌گیری‌هایتان بسیار با اراده عمل خواهید کرد. وقتی هدفی را برای خودتان تعیین کنید به این راحتی‌ها از آن چشم‌پوشی نمی‌کنید و سعی می‌کنید تا انتها با تمام وجود به سمت هدفتان حرکت کنید. البته ناگفته نماند که تایید دیگران هم برای شما بسیار مهم است. سعی می‌کنید ظاهر و کردارتان به گونه‌ای باشد که هر کسی را راضی کند. شما به سرعت می‌توانید مسائل را تجزیه و تحلیل کنید؛ به همین دلیل در برخورد با ناملایمات زندگی بسیار خونسرد عمل می‌کنید حتی برخی از مواقع در مقابل تصمیم‌گیری‌های قبلی خودتان ایستادگی می‌کنید و به‌راحتی کنار نمی‌آیید و سعی می‌کنید از اشتباه زیاد جلوگیری کنید. علاقه‌مند هستید همه چیز را قبل از اتفاق افتادن پیش‌بینی کنید و این ناشی از روحیه محافظه‌کارانه‌ای است که دارید؛ تا جایی که دوست دارید همه ‌چیز را تحت کنترل داشته باشید.

اهل صلح و صفا اگرسر رژلب شما کاملا گرد شده ‌است

می‌توان گفت شخصیت سخت‌گیری نیستید و ترجیح می‌دهید هرکاری کنید که صلح برقرار باشد و کسی دلخور نشود. به همین دلیل هرجا می‌روید سعی می‌کنید در آنجا صلح و صفا برقرار کنید. به طور کلی باید گفت صاحبان اینگونه رژلب‌ها شخصیت آرام و ثابتی دارند و بیشتر جاها خود را فردی دوست‌داشتنی نشان می‌دهند. آنها خیلی بخشنده هستند و از دوست بودن با آنها پشیمان نخواهید شد. البته ناگفته نماند این افراد بسیار با استعداد هستند و از مسائل علمی‌هم لذت می‌برند. آنها دوست ندارند وقت‌شان را بیهوده از بین ببرند.

خودرای و اهل بحث اگر نوک رژلب‌تان تیــز و زاویـه‌دار شده‌است,

احتمالا شخصیتی خودرای دارید تا جایی که گاهی مستبدانه عمل می‌کنید. در کل روحیه سرزنده‌ای دارید و همیشه و همه جا به دنبال تفریح و سرگرمی‌هستید. از برنامه‌ریزی و داشتن برنامه بیزارید و ترجیح می‌دهید همه کارها را بدون برنامه انجام دهید. در انتخاب دوستان‌تان سخت‌گیرید اما اگر کسی را به عنوان دوست انتخاب کنید هر کاری از دستتان بربیاید برایش انجام می‌دهید. از جلب توجه خوشتان می‌آید و از اینکه مورد توجه جمع باشید لذت می‌برید. اما یک نکته نه چندان مثبت هم دارید و اینکه از بحث کردن زیاد لذت می‌برید که بحث‌های طولانی گاهی می‌تواند برای اطرافیانتان آزاردهنده باشد.

سلام خانم مارپل اگر سر رژلب شما حالت چاله‌ای پیدا کرده ,

یعنی از وسط آن بیشتر از همه استفاده کرده‌اید باید گفت احتمالا شخصیت خونگرمی‌دارید. البته باید گفت که شخصیت کنجکاوی دارید و دوست دارید همیشه از همه چیز سردربیاورید. به همین دلیل هم هست که شم کارآگاهی قوی دارید و خیلی اوقات دوستان از شما به عنوان خانم مارپل یاد می‌کنند. کلا از کاوش و جست‌وجو لذت می‌برید و همیشه ماجراجو بودن جزء ایده‌آل‌هایتان است؛ اینکه بتوانید جاهایی بروید که تا حالا نرفته‌اید یا کسانی را ببینید که با آنها آشنا نیستید. ناگفته نماند که چیزهای پیچیده هم برایتان جالب است و خودتان هم بدتان نمی‌آید در بین دوستان به عنوان یک فرد پیچیده شناخته شوید.

خانواده برایتان مهم‌تر از همه چیز است اگر سر رژلب‌تان گرد و تیز شده ‌است ,

یعنی مثل نوک یک مداد تیز است باید بگوییم واقعا شخصیتی دوست داشتنی دارید. خانواده برایتان بسیار مهم است و هیچ تصمیمی‌را بدون توجه به خانواده و مصلحت‌های آن نمی‌گیرید. برای شما بهترین جای دنیا کنار خانواده است. بیشتر اوقات در زندگی دوست دارید به عنوان عامل فعال عمل کنید نه اینکه منتظر بنشینید و ببینید که دیگران چگونه عمل می‌کنند، شما دوست دارید خودتان تعیین‌کننده باشید. به همین دلیل هم گاهی به‌راحتی به اطرافیانتان فرمان می‌دهید و از اینکه دیگران به دستورات شما گوش کنند لذت می‌برید و گاهی در رفتارها و حرف‌هایتان اغراق دارید و بی‌جهت بزرگنمایی می‌کنید.

آنهایی که خیلی «من» هستند اگر سر رژلب شما از دو طرف تیز شده‌است

باید بگوییم همیشه به دنبال جلب توجه هستید و اینکه بتوانید در یک جمع مرکز توجه همه باشید از آرزوهایتان است. البته شخصیتی احساساتی دارید و از یک زندگی سرزنده لذت می‌برید. اما اگر بخواهیم با شما روراست باشیم باید بگوییم که «من» بزرگی دارید. یعنی گاهی غرور و خودبینی بیش از اندازه پیدا می‌کنید تا جایی که شاید شرایط را برای اطرافیان و به خصوص همسرتان کمی‌سخت کنید. جزو آن دسته از افرادی هستید که عاشق زندگی و زندگی کردن هستند و از تک تک روزهایشان استفاده می‌کنند و از آن لذت می‌برند. بیشتر اوقات دوست دارید مرموز باشید و اینکه دیگران شما را پر رمز و راز بدانند برایتان جالب است. البته گاهی هم این حالت آگاهانه نیست یعنی آنقدر برای خودتان رمز و راز ساخته‌اید که چاره‌ای جز یک زندگی پر از راز ندارید. برای کارهایتان به دنبال راه‌های آسان می‌گردید و همیشه یکی از کسانی هستید که آسان‌ترین‌ راه‌حل‌ها را به‌راحتی پیدا می‌کنند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 289 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php