کد خبر : 81278 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶

آب و هوای کشور در ایام نوروز

در چند روز آینده سامانه‌ های نسبتاً ضعیف بارشی از کشور بطور متناوب گذر می کند که به تناوب سبب ابرناکی، بارش‌های پراکنده در قسمت های مرکزی، غرب، دامنه‌های البرز و شمال شرق کشور می شود از سازمان هواشناسی کشور، در چند روز آینده سامانه‌ های نسبتاً ضعیف بارشی از …

آب و هوای کشور در ایام نوروز

در چند روز آینده سامانه‌ های نسبتاً ضعیف بارشی از کشور بطور متناوب گذر می کند که به تناوب سبب ابرناکی، بارش‌های پراکنده در قسمت های مرکزی، غرب، دامنه‌های البرز و شمال شرق کشور می شود از سازمان هواشناسی کشور، در چند روز آینده سامانه‌ های نسبتاً ضعیف بارشی از کشور بطور متناوب گذر می کند که به تناوب سبب ابرناکی، بارش‌های پراکنده در قسمت های مرکزی، غرب، دامنه‌های البرز و شمال شرق کشور طی امروز و فردا در هفته جاری و کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور در روزهای شنبه و یکشنبه (بین ۵ تا ۱۰ درجه سلسیوس) می‌شود. بر این اساس پیش‌بینی چند روز آینده شرایط جوی کشور به شرح زیر است.

شنبه دوم فروردین ماه ۹۳

چهارشنبه: بارش باران در استانهای ساحلی دریای خزر، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، کرمانشاه، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، خراسان شمالی، خراسان رضوی، بارش پراکنده در استان‌های سمنان و قم در ارتفاعات البرز بارش برف خفیف.

پنج‌شنبه: بارش پراکنده باران در بیشتر مناطق کشور بجز استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان.

جمعه: بارش پراکنده باران در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، لرستان، مرکزی، همدان و اصفهان.

شنبه: بارش پراکنده باران در استان‌های لرستان، کهکیلویه و بویر احمد، چهارمحال بختیاری، فارس، کرمان، مرکزی، اصفهان، همدان، تهران و البرز.

یکشنبه: بارش قابل توجهی در سطح کشور پیش‌بینی نمی‌شود.

دوشنبه: بارش پراکنده در استان خراسان شمالی.

سه شنبه: بارش قابل توجهی در سطح کشور پیش بینی نمی‌شود.

چهارشنبه و پنج‌شنبه: بارش باران در استان‌های خوزستان، کهکیلو و بویر احمد، بوشهر، جنوب فارس، هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان.

از شنبه تا یکشنبه کاهش محسوس دما بین ۵ تا ۱۰ درجه سلسیوس در شمال غرب، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : مجله خبری بازدید 172 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php