کد خبر : 256416 تاریخ انتشار : شنبه 19 خرداد 1397 - 1:15

فال روزانه شنبه 19 خرداد 1397

فال روزانه متولدین فروردین امروز به جای این که تنها روی یک چیز تمرکز کنید، به فعالیت های گوناگون بپردازید. تنوع در چنین روزی می تواند روحیه شما را از این رو به آن رو کند. امروز افراد زیادی در اطرافتان خواهند بود، سعی کنید شما برای برقراری ارتباط پیش قدم …

فال روزانه شنبه 19 خرداد 1397

فال روزانه متولدین فروردین

امروز به جای این که تنها روی یک چیز تمرکز کنید، به فعالیت های گوناگون بپردازید. تنوع در چنین روزی می تواند روحیه شما را از این رو به آن رو کند. امروز افراد زیادی در اطرافتان خواهند بود، سعی کنید شما برای برقراری ارتباط پیش قدم شوید. یادتان باشد که گاهی دیگران به توجه شما نیاز دارند، محبت خود را از آنها دریغ نکنید. در اواسط روز خبری می شنوید که تغییرات زیادی در زندگی تان ایجاد خواهید کرد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

به نظر می رسد امروز برای شما ساخته شده است. از نظر عاطفی احساس قدرت می کنید. دوست دارید کارهایی را که به آنها علاقه دارید انجام دهید اما از شروع آن می ترسید. بهتر است با اعتماد به نفس کافی قدم اول خود را بردارید زیرا در هر کاری که آغاز می کنید موفق خواهید شد. بنابراین این فرصت ها را با کارهای بیهوده مانند تماشای تلویزیون هدر ندهید. امروز احساسات مهم ترین چیزی است که باید به آنها اهمیت دهید بنابراین هر چه در دل دارید را صادقانه بیان کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

اگر چه تمام روز خود را به فعالیت پرداخته اید اما شب هنگامی که به رختخواب می روید احساس می کنید که هیچ کاری انجام نداده اید. حال وقت آن است که کارهای خود را اولویت بندی کنید آنوقت خواهید دید که چقدر حس مثبت تری پیدا خواهید کرد. امروز را به جای این که برای دیگران مفید باشید، به خود و علاقمندی های تان اختصاص دهید. درباره قرار ملاقات امروز خود نگران نباشید زیراهمه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

فال روزانه متولدین تیر

این روزها حس خوبی دارید. زندگی شغلی و احساسی شما روی غلتک است و این نشان می دهد که چقدر در برنامه هایتان منظم و دقیق هستید. با انرژی که به دست دارید می توانید مشکلات خود را حل کنید. تا زمانی که با خود صادق باشید هیچکس نمی تواند سد راهتان شود، بنابراین بهانه گیری را رها کنید. عشق در زندگی شما ناگهان تغییر مسیرمی دهد و هیجانات بیشتری را در روابط عاطفی خود تجربه خواهید کرد. به زودی به ایده آل های زندگی تان خواهید رسید.

فال روزانه متولدین مرداد

هفته های گذشته سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اید اما امروز سرشار از انرژی و شور زندگی خواهید شد. ترجیح می دهید امروز را در خانه بمانید و استراحت کنید، بدانید بهترین تصمیم را گرفته اید. به اطرافیان تان اجازه ندهید که در مورد مسائلی که به آنها علاقه ای ندارید، با شما بحث و گفتگو کنند. اگر متاهل هستید، با شریک زندگی تان برای رفتن به بیرون از خانه برنامه ریزی کنید و کمی خوش بگذرانید. اگر هم مجرید، از دوستان تان بخواهید که شما را تنها نگذارند.

فال روزانه متولدین شهریور

مدتی ست در روابط عاطفی خود دچار مشکل شده اید و برای رهایی از آن کمک می خواهید. در این که شرایط سختی را پشت سر گذاشته اید، شکی نیست اما نباید آن را بیش از حد بزرگ جلوه دهید. بهتر است با خودتان رو راست باشید و برای رفع آن تلاش کنید. از افرادی که به شما انرژی منفی می دهند، کاملا دوری کنید زیرا تنها شرایط شما را بدتر می کنند. اگر قصد نزدکی به فردی را دارید، با احتیاط عمل کنید تا مشکلی پیش نیاید. به زودی خبرهای خوبی را خواهید شنید.

فال روزانه متولدین مهر

از صبح که از تخت خود پایین می آیید، احساس کنید که تمام انرژی خود را از دست داده اید اما امید خود را از دست ندهید. شاید امروز بهترین روزتان نباشد اما بدین معنی نیست که باید دور تمام آدم های زندگی تان را خط بکشید وگوشه گیر شوید. این احساس به زودی از بین می رود و شما دوباره لحظات خوب را تجربه خواهید کرد، کافی است کمی انعطاف پذیر باشید. فردی را که به آن علاقه دارید، پس از مدت ها ملاقات می کنید و یکی از آروزهایتان برآورده خواهد شد. بهتر است احساسات خود را آزادانه بیان کنید.

فال روزانه متولدین آبان

از آنجا که انرژی شما بسیار است سعی کنید آن را با اطرافیان تان تقسیم کنید. شما قدرت این را دارید که شرایط بد را به بهترین نحو تغییر دهید و روحیه افرادی را که احساس افسردگی می کنند شاد کنید. یکی از عزیزان تان مشکلی دارد که آن را از شما پنهان می کند، بد نیست که کمی بیشتر به اطراف تان توجه کنید. همانقدر که شما به محبت دیگران احتیاج دارید، آنها نیز گاهی محتاج حمایت شما هستند. در اواخر روز، از شنیدن خبری از راه دور به وجد می آیید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز مدام با مخالفت دیگران روبه رو می شوید بنابراین زمان خوبی برای برقراری ارتباط با دیگران نیست. سعی کنید که کارهایتان را تنهایی پیش ببرید. اگر می خواهید به میهمانی بروید، لباسی شیک به تن کنید زیرا بیش از همیشه مرکز توجه قرار خواهید گرفت. مدتی ست که یکی از دوستان تان از شما دور شده و این موضوع شما را ناراحت کرده است، امروز فرصت این را خواهید داشت تا در مورد رابطه تان با هم گفتگو کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز بیش از همیشه احساس قدرت می کنید. بهترین فرصت است تا از انرژی تان را صرف کارهایی که به آنها علاقه دارید، کنید. اجازه ندهید موانعی مانند سردرد و بی حوصلگی شما را در خانه نگه دارد. به جای تجزیه و تحلیل و نقد زندگی دیگران سعی کنید به خودتان و تصمیم هایی که می گیرید، نگاهی بیاندازید. قبل از تصمیم گیری، منابع مختلف را بررسی سپس قدم بردارید. امروز به نیمه پر لیوان نگاه کنید و از شرایط موجود نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه متولدین بهمن

تصور می کنید که مسائل آن طور که شما می خواهید، پیش نمی روند. مغزتان به شما می گوید که همه چیز بر وقف مراد است و برای رسیدن به برنامه هایتان هیچ سدی وجود ندارد اما یک ندای درونی تمام آنها را نقض می کند. اگر چه عشق شما آتشین نیست اما نهایت لذت را از آن می برید. در پیش بردن کارهایتان عجول نباشید، با صبوری به موفقیت دست خواهید یافت. به زودی عشق در زندگی تان رنگ و بوی تازه ای به خود می گیرد، فرصت لذت بردن را از دست ندهید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بیش از همیشه می توانید با حرف هایتان بر دیگران تاثیر مثبت بگذارید. بنابراین در محیط کار یا روابط عاطفی تان خودی نشان دهید. اگر مدتی ست که احساس تنهایی می کنید، باید بگوییم که به زودی برای آرامش خود تکیه گاهی پیدا خواهید کرد. اما مراقب باشید که از مسئولیت های خود سرباز نزنید. برای برقرای آرامش میان خود و معشوق تان لازم نیست کار خاصی انجام دهید، کافی است با صداقت حرف دلتان را بیان کنید و نتایج آن را هر چه که بود بپذیرید.

فال روزانه شنبه 19 خرداد 1397

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال روزانه شنبه 19 خرداد 1397

دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 153 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php