فونت جو
کد خبر : 231839 تاریخ انتشار : یکشنبه 28 آذر 1395 - 6:06

درمان های خانگی برای ریزش ابرو

درمان های خانگی برای ریزش ابرو تغذیه نامناسب و وراثت می تواند باعث ریزش و ضعیف شدن ابروهای شما شود. اگر دوست دارید بدون استفاده از لوازم آرایشی ابروهایی پهن داشته باشید باید از روش های طبیعی استفاده کنید. در این مطلب شیوه های آسان و کاملا طبیعی و البته …

درمان های خانگی برای ریزش ابرو

درمان های خانگی برای ریزش ابرو

تغذیه نامناسب و وراثت می تواند باعث ریزش و ضعیف شدن ابروهای شما شود. اگر دوست دارید بدون استفاده از لوازم آرایشی ابروهایی پهن داشته باشید باید از روش های طبیعی استفاده کنید. در این مطلب شیوه های آسان و کاملا طبیعی و البته تست شده برای پهن شدن ابروها معرفی می کنیم.

استفاده از روغن نارگیل

ابروهایتان را با این روغن ماساژ دهید. این روغن باعث رشد موهای ابرو ، ضخیم شدن ابرو و تیره شدن رنگ ابرو می شود. این روغن برای سلامت و زیبایی پوست و مو نقش موثری دارد و از موهای آسیب دیده محافظت می کند.

استفاده از آب پیاز

آب پیاز برای پرپشت شدن ابروهای نازک بسیار موثر است. آب پیاز گردش خون را افزایش می دهد و با داشتن سولفور باعث تقویت، رشد ابرو و ضخیم شدن آن می شود.

استفاده از آلوئه ورا

آلوئه ورا بهترین پیشنهاد برای تقویت و رشد ابروهای شما می باشد.

استفاده از شیر

ابروهایتان را با شیر ماساژ دهید. شیر باعث تغذیه و پرپشت شدن ابرو می شود.

استفاده از روغن کرچک

این روغن یکی از بهترین و قدیمی ترین روغن ها برای رشد و تقویت ابرو و مژه می باشد. ابرو و مژه هایتان را با روغن کرچک ماساژ دهید تا موهای جدید و زیبا رشد کند. این روغن علاوه بر رشد مجدد مو باعث کاهش و رفع چروک دور چشم نیز می شود.

استفاده از ویتامین E

ویتامین ها باعث رشد و تقویت ابرو و مو می شود. یک کپسول ویتامین E را باز کنید و با برس ابرو به ابروهایتان بزنید. این روغن باعث رشد و تقویت ابروهای شما می شود و از ریزش ابرو جلوگیری می کند.

استفاده از رژیم غذایی مغذی

رژیم غذایی حاوی ویتامین های E, A, C برای جلوگیری از ریزش مو بسیار موثر است و به رشد و تقویت مو و ابرو کمک می کند.

دسته بندی : پزشکی و سلامت ، پیشگیری و بیماری ها بازدید 82 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php