فونت جو
کد خبر : 208982 تاریخ انتشار : دوشنبه 10 خرداد 1395 - 17:44

پوشک کردن الاغ ها در کنیا + عکس

پوشک کردن الاغ ها در کنیا + عکس مقامات محلی شهری در کنیا به صاحبان الاغ ها بخشنامه کرده اند به منظور حفظ نظافت شهر و جلوگیری از ریختن فضولات الاغ ها به خیابان آسفالته تازه افتتاح شده شهر، آنها را پوشک بگیرند. به گزارش خبرگزاری بی بی سی مسئولان …

پوشک کردن الاغ ها در کنیا + عکس

پوشک کردن الاغ ها در کنیا + عکس

مقامات محلی شهری در کنیا به صاحبان الاغ ها بخشنامه کرده اند به منظور حفظ نظافت شهر و جلوگیری از ریختن فضولات الاغ ها به خیابان آسفالته تازه افتتاح شده شهر، آنها را پوشک بگیرند.

به گزارش خبرگزاری بی بی سی مسئولان محلی شهر “واجیر” در شمال شرق کنیا به صاحبان الاغ ها دستور داده اند الاغ هایشان را پوشک بگیرند. آنها گفته اند این دستور به منظور محافظت از جاده آسفالته تازه درست شده در شهر است.

مسئولان شهر واجیر می گویند ریخته شدن مدفوع الاغ ها در سحط معابر شهری هم بهداشت و نظافت شهری را مختل می کند و هم برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کند. همزمان با دستور جدید برای پوشک گرفتن الاغ ها در روزهای اخیر تصاویر زیادی از الاغ های پوشک گرفته در شبکه های احتماعی کنیا به اشتراک گذاشته شده است.

پوشک کردن الاغ ها در کنیا + عکس

قانون جدید در دوشنبه هفته گذشته بخشنامه شده و از روز پنج شنبه به مورد اجرا در آمده است. در بخشنامه جدید آمده است که از این پس تردد هیچ الاغی در سطح شهر واجیر بدون داشتن کیسه مدفوع و پوشک مجاز نخواهد بود.

گفتنی است در سال ۲۰۰۷ نیز قانون مشابهی در شهر ” لیمورو ” در پنجاه کیلومتری شمال غرب شهر نایروبی (پایتخت) وضع شد، اما هیچ گاه به مورد اجرا در نیامد.

مسئولان شهری واجیر (در ۶۰۰ کیلومتری شمال شرق نایروبی) اما گفته اند این قانون جدید را اجرا خواهند کرد چون پس از دهه ها انتظار آنها به سر آمده و شهر دارای خیابان های آسفالته شده است.

جاده جدید که سال گذشته ساخت آن به اتمام رسید ۲۷ کیلومتر طول دارد. طبق اعلام روزنامه استار کنیا در این کشور بیش از ۱٫۸ راس الاغ وجود دارد.

دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 57 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php