فونت جو
کد خبر : 208884 تاریخ انتشار : یکشنبه 9 خرداد 1395 - 20:44

دستگیر کردن یک کلاغ در کانادا + عکس

سرقت های این کلاغ بدنام به حدی رسیده است که یک صفحه مخصوص به او در فیس‌بوک ساخته شده که در حال حاضر بیش از ۱۷ هزار نفر آنرا لایک کرده‌اند. در این صفحه فیس‌بوکی، تصویری از این کلاغ به اشتراک گذاشته شده است که کلاغ را در حالی نشان …

سرقت های این کلاغ بدنام به حدی رسیده است که یک صفحه مخصوص به او در فیس‌بوک ساخته شده که در حال حاضر بیش از ۱۷ هزار نفر آنرا لایک کرده‌اند. در این صفحه فیس‌بوکی، تصویری از این کلاغ به اشتراک گذاشته شده است که کلاغ را در حالی نشان می‌دهد که یک چاقو به منقار دارد.

دستگیر کردن یک کلاغ در کانادا + عکس

روز سه شنبه، ماموران پلیس در حالی با یک اتومبیل در حال سوختن مواجه شدند که مردی داخل خودرو با چاقو نشسته بود. پلیس مرد را دستگیر کرد اما «مایک هاول» خبرنگار «ونکوور پیک» گفت که دیده است که یک کلاغ وارد خودرو شد و چاقو را از صحنه ربود.

این خبرنگار حوزه حوادث با اعلام این موضوع که در دوران ۲۰ ساله خبرنگاری هرگز همچو صحنه‌ای ندیده بود، گفت که پرنده برچسب قرمز رنگی به پای خود داشت و ماموران پلیس آن را در حدود ۱۵ تا ۲۰ فوت تعقیب کردند و بعد از اینکه کلاغ فرود آمد آنرا بازداشت کردند.

پلیس و نکوور با تایید این خبر اعلام کرد که یک پرنده را در صحنه جرم بازداشت کرده است.

این کلاغ ماجراجو در حالی دیده شده است که روی سقف اتومبیل در حال سوختن نشسته و تلاش می‌کند وسایل دستیار فیلمبردار را بردارد.

مامور پلیس، «برایان مونتاگ» به CBC گفت: “کلاغ سمج بود، اما چاقو در نهایت به عنوان مدرک جرم ضبط شده است”.

دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 114 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php