کد خبر : 192947 تاریخ انتشار : یکشنبه 25 بهمن 1394 - 9:47

دلنوشته همسر ایرانی آزاده در کیمیا برای وی + عکس

دلنوشته همسر ایرانی آزاده در کیمیا برای وی + عکس ساعد سهیلی بازیگر سینمای ایران برای همسرش گلوریا هاردی که در سریال کیمیا در نقش آزاده ظاهر شده بود، دل نوشته ای تقدیم کرد که در ادامه می خوانید. “کیمیا تمام شد. می دانم که چه با هراس سریال را …

دلنوشته همسر ایرانی آزاده در کیمیا برای وی + عکس

دلنوشته همسر ایرانی آزاده در کیمیا برای وی + عکس

ساعد سهیلی بازیگر سینمای ایران برای همسرش گلوریا هاردی که در سریال کیمیا در نقش آزاده ظاهر شده بود، دل نوشته ای تقدیم کرد که در ادامه می خوانید.

“کیمیا تمام شد. می دانم که چه با هراس سریال را به تماشا نشستی، ترسی بیشتر از هنگام تمرین و بازی، قلبت تاپ تاپ می زد که نکند مردم بخاطر لحن و لهجه ات با تو ارتباط بر قرار نکنند و به تو بخندند، من به تو آرامش می دادم و تو همچنان در هول و ولا بودی، حق داشتی چون به کارت اهمیت می دادی و چقدر برایت سخت بود حفظ کردن دیالوگ های طولانی فارسی، تو هر روز نگرانتر می شدی و من همچنان دلگرمت می کردم، چون تو مردم ایران را نمی شناختی و من می شناختم، می دانستم که این مردم مهربان تو را با تمام اشتباه های حرف زدنت خواهند پذیرفت و اکنون خوشحالم، خوشحالم که خوشحالی، خرسندم که خوشحالی، خرسندم که تلاش و پشتکارت به ثمر نشست، اکنون تو با آن قلب مهربانت در قلب مردم.”

دسته بندی : اسلاید ، بازیگر ، تصاویر بازدید 224 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php